Elaziğ///23

ıyı geceler kuzular... çedene cım nasıl bır yer ne yapcam derken geldım 4 ay oldu bıle...:)))

oo elazığlı bıle olmuşsun. hosgeldın özebus.. kocaelı elazığ mekık dokuyacaz anlasılan.

neredesın sımdı?

topiğe uğruyorum da bebemden fırsat buldukca.. :icecream:

herkese selaaaaam

bu gün güneşli
ama yinede soguk

kış geldi
buna inandım ..

Merhabalar
sebnemcim saol tatlim bebiste bende iyiyiz çok sükür sabirzizlikla melegimi kucagima almayi bekliyorum artik sen nasilsin bakim
dimplecim özebus çedene alisim gökçerana umarim hepiniz iyisinizdir

teşekkürler aykızz, ben iyiyimde, kızım hasta gastroenterit olmuş. doktoru hava değişiminden çocuklarda böyle bi salgın var dedi aman dikkat edin bebişlere,kuzucuklara. bu arada sbnm ne zamandır yoktun sen canım. iyisin inşallah?
özebuscum hastalıktan kurtuldun mu?

selammmmmma.s.

özebus geçmiş olsun canımm.:teselli:
gökçe cim ihşalalh bu sefer bebelerin tutsun seni bı dahada bırakmasınnn..Allah gönlüne göre versinnn:Saruboceq:

günaydın kızancıklarım
nasılsınız
ranacım allahım gönlünden geçeni en kısa zamanda versin inşallah
dimplecim geçmiş olsun kendine iyi bak tatlım
çedene hoşgeldin niye uğramıyosun topiğe
aykızım sen nasılsınbebiş nasıl
özebusüm keşke elazığ merkezde olsaydın tatlım ya sana komşuluk arkadaşlık ederdim
evet sebnemcım ne ıyı olurdu varya bırılerıne cok ıhtıyacım var burada gercekten... ama kısmet ıste.ınsallah kısmet olurda bulusuruz canısı...
oo elazığlı bıle olmuşsun. hosgeldın özebus.. kocaelı elazığ mekık dokuyacaz anlasılan.

neredesın sımdı?

topiğe uğruyorum da bebemden fırsat buldukca.. :icecream:
oldum canım oldum :) aynen öle cedenecım kocaelı elazıg dönuyoruz bakalım,Alacakaya dayım ben canım merkeze bayaa bır uzagım anlayacagın,ha deyıncede gıdemıyoruz elazıga esım sureklı görevde :KK43: sen nasılsın bebişin nasıl hayırlı olsun gözun aydın canım...Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın...
Merhabalar
sebnemcim saol tatlim bebiste bende iyiyiz çok sükür sabirzizlikla melegimi kucagima almayi bekliyorum artik sen nasilsin bakim
saoll bebem ıyıyım bakalım cok sukur ama cok üşüyorum... ne soguk memleketmiş :))
teşekkürler aykızz, ben iyiyimde, kızım hasta gastroenterit olmuş. doktoru hava değişiminden çocuklarda böyle bi salgın var dedi aman dikkat edin bebişlere,kuzucuklara. bu arada sbnm ne zamandır yoktun sen canım. iyisin inşallah?

alisim tatlım daha ıyıyım cok şükür atlatıyorum artık ayaklandım :)) sen nasılsın canım

evet sebnemcım ne ıyı olurdu varya bırılerıne cok ıhtıyacım var burada gercekten... ama kısmet ıste.ınsallah kısmet olurda bulusuruz canısı...

oldum canım oldum :) aynen öle cedenecım kocaelı elazıg dönuyoruz bakalım,Alacakaya dayım ben canım merkeze bayaa bır uzagım anlayacagın,ha deyıncede gıdemıyoruz elazıga esım sureklı görevde :KK43: sen nasılsın bebişin nasıl hayırlı olsun gözun aydın canım...Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın...

saoll bebem ıyıyım bakalım cok sukur ama cok üşüyorum... ne soguk memleketmiş :))

alisim tatlım daha ıyıyım cok şükür atlatıyorum artık ayaklandım :)) sen nasılsın canım

canım ben iyiyimde benim sıpa hasta ya ama bakıcıyla konuştum az önce biraz toparlamış sevindim şimdi. bu arada iyleşmene sevindim kendine dikkat et

ooy kıyamam ben ona... bebişler cok narin oluyorlar,vucutları dırencsız oluyor tabı cbauk kapıyorlar... saol kuşum esım yanımda 2 gundur, ıyı bakıo valla :))

aa bugün kimsecikler uğrammışş topiğimize:1no2:
özebus cüm toparlanmana sevindim canımmŞeniz

saoll canımcım,sinüzitte olunca fena devrilmiştim caım ama daha ıyıyım valla.. sen nasılsın canım

inşallh canım buluşur tanışırızkaydirigubbakcemile5

iyiyim canım saol benimde oğluşum grip olmuştu atlattık tatlım
Merhabalar

sağlıkla gelsin ebişin inşallh:emir_bebek:

iyiyim aykız

arada ufak tefek rahatsızlıklarım var o kadar

Geçmis olsun canim

iyiyim aykız

arada ufak tefek rahatsızlıklarım var o kadar
geçmis olsun dimplecim dikkat et canim kendine

günaydın elazığlı hatunlaropuyorumnanaktan ankarada bugün hava sıcak ve güneşli. elazığda havalar nasıl? kızımda toparladı çok şükür. onun için bugün çok mutlu uyandım. kıyafetlerimi güzelce seçtim makyajımı saçımı yapıp işe şıkır şıkır geldim. modum çok hoş valla :nazar:

alisim
Allah keyfini bozmasın
daha da arttırsın

bugün elazıg yagmurluydu
daha dogrusu sabah üzeri çok yagdı

elazıg cokmu yagıslı hanımlar... hergun elazıgdan gelen ark var elazıg şakır şakır yagıslı dıyor,burada gunduzlerı pek yagmur yok...

İyi geceler elazığın güzel hanımları nasılsınız merhaba demek istedim kaydirigubbakcemile3

ozebus iyi yagdı valla
hele ikigün önce hiç durmadı bugünde sabah üzeri bayaa yagdı

sanada merhaba ank06

İyi geceler elazığın güzel hanımları nasılsınız merhaba demek istedim kaydirigubbakcemile3
ıyı geceler ablammmm... :))) elazıgdan sevgılerrrr...
ozebus iyi yagdı valla
hele ikigün önce hiç durmadı bugünde sabah üzeri bayaa yagdı

sanada merhaba ank06

yapma yaa arkadasta öle dedı,bırde hamiş oda hergun elazıga gıdıs gelıs yapıyor evı orada...

X