Elaziğ///23

sanırsam nezle olucam
her yerim kırılıyo
burnum akacak gibi
kulaklarım tıkalı
(sanki doktordayım)

çocuklardan bana geçti galiba

özebuşum saol canım allah razı olsun rabbim herkesin muradını versin benimkinide inşş canım kız allta görünüyodun ordan hoşgeldin dedik yalnızların karusuu
sebocum baktım msn de canım bende seni görmüştüm ama olsun fazla bakmak göz çıkarmaz demi kib öptm

bu günde hava güzel
aman aman böyle gitsin
terledim dışarda
yada benmi sıkıntılıyım terledim anlamadım

ah canım benım aminn... gönlune göre versın Allahım.. ne zırdur yasadıkların ıyı bılırım teyzem benımde cok cektı...

kızlar 2. sayfaya düşmüşüz
hç yakışmıyo

orucummmm
herkesler yerkne ben orucummmmm
6günleri tutayım dedim tatlişkolar
bugün çarşı pazar yapcaz annem le snracımda köye gitcezzz sonracımdda arkidişim gelicek anneciğime welcome işte böleeeeeeeeeee

günaydın güzellerrrr
saol özebuşum evet sıkıntılık bir yıl geçirdim bakalım allah büyük elbet biter bugünlerde yakında inşallah
oo sebocum demek orucsun allah kabul etsin canım gezmeler başladı gene desene :)

şebnem Allah kabul etsin

annen gelmiş gözün aydın

pişttttttttttt:kedi:

selam elazığğğğğğğğğğğopuyorumnanaktan

herkese ıyı aksamlarrrr cancagızlarııımmmm...
Şebnemcım Allah kabul etsın ınsallah kuzum...
Edam hosgeldın tatlış...
gokceranam hıc umudunu yıtırme canımcım,Rabbım o kadar buyuk kı...
dımple cım haklısın kuzucuk altlara düşmüşüzzzz...

kışlıklarınızı çıkardınızmı ben dün çıkardım ama evi göreydiniz birbirine girdi oğlana mobilya aldık geldi gelmişken kışlılarıda çıkardık ama annem olmasa ben tek başıma biraz zor yapardım

özebusum ne yapam çağa çolukla uğraşim

şebnem ben çıkarmadım kışlıkları cesaret edemiyorum tam niyetleniyorum çocukların odasına giriyorum
sonra diyorum: ayy çok yorgunum yapamıycam
çıkıyorum oda dan
ama korkunun ecele faydası yok

şimdilik tek tek hurçtan çıkarıyorum :)))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…