Elaziğ///23

kızlar kociş geldi gece
tekrar girerim öptüm

gezme zinciri güzel:)
arabayıda sattık nası gezdircem se bilmiyom olsun ama popomuzu eritiriz biraz

o zaman özgülle hastanede sözleşelim :))))))))
canım bana uyar yani her daim orda olcam yaa iki güne bir kan vercem o yüzden hep oralardayım yani beklerim anacaım size sıcak çay ısmarlarım hastaneede:))
ayyy allah korusun hastane olmasın ne güzel yerler var ne hastanesi sende geldiğinde fırsat yarat bizede söle çarşıda buluşak

canım yaa mecbur gidiyom allah kimseyi düşürmesin oralara ben tedaviye başladım tüp bebik için o yüzden bu ay hep orda olucam onun dışında gelince buraya yazarım musait olursanız görüşebilirz tatlım

güle güle dimplecim kib öpüyorum canım seni görüşmek üzre....
valla sebnemcim ii yapmışsın yaa bi oda onlara ait ise en azından sesleri gelmez ve ortada malzemeler uçuşmaz:)gezmeyi seviyosun demek ki:)bende seviyom ama ortam yok burda küçük bi yer o yüzden çok gezmek sakıncalı:)annadın sen onu..

sebocum ignelere başladım adet olmayı bekliyorum ki diger igneleride yapayım sonrada trasnfer olsun hayırlısı ile sizde dua edin bana canlar yaa

oy oy kıyamam hangi hastane geirim belkim yanına ki gelsem nası tanırım bilmiom faceden hatırladıgım kadarıyla

canım yaa benimki ufuk tıp orhan bye gidiyom ben face resşm yok benim msn açayım ordan görürsün beni canım valla ben yazarım buraya gidiyom die gelmek istersen çıkışta biyerde otururz inş

ALLAHIM inşallah gönlünden geçeni versin 11 ay snra (2ay tedavi desek 9 ayda hamişlik)bebegin kucagında olur tatlım

ben faceden hatırlıyorum o sen deilmisin

ayy canım yaa saolasın inş rabbim nasip eder zor bi süreçten geçiyom psikolojim biraz caip duygusalım ama inşş rabbim nasipp eder
ya face aylar önce koymuştum resim ama epeydir kaldırmıştım o yüzden hatırlamazsın di e dedim msn ye resim koydum ordan beli olur canım

özebus um cnm nasılsın

tamam özgülcün msn den bakarım

tamam sebocumm bak canım
aa özebuşmu geldi naber datlum

neyse kızlar ben birazcık kaçar ii gecler topikte azcık gezineyim bakalım neler var

Özgülcüm Allah yardımcın olsun canım...Dualarım senınle tatlım...Insallah ıstedıgın zamanda o duyguyu tadarsın bebeğim,bızde burda mutlu oluruz...

seni böyle sevmek günahsa eğer ben anadan doğma bir günahkarım

Son düzenleme:
bende çıkıyım artık
özgülcüm baktım resmine senden heveslendim bende bıraktım öpüüüücüük sonra gene girerim

dimple şimdi halleyleri götürüyodurr:)

herifime dedim
10 lu paket al bulamamış
4 tane almış
birini oğlum yedi ikisini ben yedim tam üçüncüye bakıyodum yesemmi diye
oğlum kıyamet kopardı
sen iki tane yemişsiiiiiiiiiiiin
diye
üçüncüde gözüm kaldı kaldırdım

oğlum şimdi yattı acep gidip yesemmi ki

yok yok sabah arar nerde halley diye
anca büyük paket alınca yerim çatlayana kadar hehehehheheheh

nerdesiniz kızlar
pazar keyfi mi yapıyosunuz

havada güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…