Elaziğ///23

sanada günaydın veee bütün elazize günaydın

Yaaaa kızlarrrr.... Hazar cokkk mu uzak Elazıg mkzee... Yada Alacakaya yaa.... Mng kargoda kargom varrr ve buraya dagıtım yapılmıyormusss... cts almazsam kargom gerı gıdecekk maalesef... Hazar subesındeymişş hey Allahım.... Avon yapıorum hıcbır sıkıntım olmadı geldı hep kargolarım ama bunda takıldımmm.. Bıde esıme hedıye olcaktı buuu :KK43:((( cok uzak mı hazar bılen var mıı acill :KK43:(((

canım ya şehitihanlar cad.
yada dsi nin oradaymış araştırmanın alt tarafı

merkezzdekı mng kargomu o dımplecım... benım kargoyu HAZAR MNG ye vermıslerrr :KK43:(

eşim kargolarla çok işi oluyo
biz yurtiçiyle anlaşmalıyız

canımcım normalde cok kargomuz gelıo bızım.
netten.. vs cokta alısverıs yaptıgımız ıcın alıskınız ama ne bıleyım mng nın buraya dagıtım yapmadıgını...
Esımde yok görevde hanı kendısıne bısey aldıgımı caktırmadan derdım en azından hallederdı :KK43:
Bakalım yarın okul servısının soforunu bı yoklayım

git bedenim buralardan hiç ümidin kalmadığından
bu şarkı hareketli ama benim ağlayasım geliyo bu şarkıda

Hayırlı cumalar aykızzzzz... ıyı dıyelım ıyı olalımm cnmmm.. sen nasılsın...

Hayırlı cumalar aykızzzzz... ıyı dıyelım ıyı olalımm cnmmm.. sen nasılsın...

iyiyim bende canim kizimin odasini hazirlamaya basladik iki gündür onla ugrasiyoruz
tatli telas iste
sende iyisindir insallah

selam Elazığğğğğ

merkezzdekı mng kargomu o dımplecım... benım kargoyu HAZAR MNG ye vermıslerrr :KK43:(

canım kargo işini halletmişsindir ihşallahhh
mng hazar şubesi hemen yanıbaşımda güzelim.Üniversite mah .olurdaasırnaşık şeyŞeniz

ay canım ya.. edam_y cım hallettık cok sukur... Burdan gıden mınıbus soforlerınden bırıne rıca ettık almıs cok şükür... Ne sınır oldum se tut hazar subesıne gönder kargoyu...

Aykızcım ıyıyım bende canım... nolsun... yorgun oluyorm genelde ama gecıo işte yalnız basıma :KK43:

tünaydınnn iyi hafta sonları hepinizeopuyorumnanaktan

naren imiz vardı (naren05) artık yok sanırım topiğimizdeCADIARZU

bian aklıma geldide:eek:

X