Elaziğ///23

oooooo
marifetli avratsın
ben gündüz yaptırdım ödevlerini

slm kızlar naber ya bakıyom davetler var off keşke imkan olsa görüşsek
özebuşum bu ara buralardayımda diğer topiklerdeyim canm yaa geliyom kimse yok okuyup çıkıyom sen ne işine başladın hayırdır

gündüz misafirim vardı yaaa
yarın annem geliyo biliyomusun:)

hoşbulduk sebocum iyiyim kız senden naber bakimm

evet özgül görüşebilsek ama olmuyo bitürlü

slm kızlar naber ya bakıyom davetler var off keşke imkan olsa görüşsek
özebuşum bu ara buralardayımda diğer topiklerdeyim canm yaa geliyom kimse yok okuyup çıkıyom sen ne işine başladın hayırdır

tatlım imkan olmaz yaratılır bigün elz geldiğinde önceden hbr ver bizlerde ona göre hazırlanalım biaraya gelelim nerrde derseniz orda bende misafir edebilirim sizi yada başka biyerdede olabilir akgünde kumpir yeriz ne biliyim yapılabilkir bişeler

hoşgeldin flake

şebnem
iyi annenle vakit geçirirsin
benim ayın 20 sinde gelicek dört gözle bekliyorum

evet dimplecim kısmet canım sen nasılsın
sebocum yaa geliyom aslında sık sık ama bi türlü imkan olmuyo bi arkadaş var orda görüştüğüm topikten onlada anca hastanede rastlarsak tedavi için öyle yani gelince aile gezmesifelan oluyo ama inş bigün görüşelim canım zaten bu ay çok gelicem anca hastaneden görüşürüz:)

hoşgeldin flakecim evet bayagı yakın malatya buraya hemşoyuz yani sen nasılsın

benim annem 10gün kalıcak ama heee gezdircem inşallah annemi arkadaşlarım sıraya girmiş annemi alacaklarmış gezdircem yaniii

ayy valla sebocum çocuklar birilerini görmeyiversin ortalık ayaga kalkar ii sabır etmişsin canım

o zaman özgülle hastanede sözleşelim :))))))))

ayyy allah korusun hastane olmasın ne güzel yerler var ne hastanesi sende geldiğinde fırsat yarat bizede söle çarşıda buluşak

oooo şebnem hanım
yine gezme zinciri seni bekliyo

o zaman özgülle hastanede sözleşelim :))))))))

bi odayı oyuncak odası yaptımm ve bu odadn oyuncak çıkması yasak dedim eğer çıkarsa hepsini kilitliycem dedim kaldırmadılar ayaga ama benim velet bagır çagır tırmandı duvarlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…