Elaziğ///23

merabalar kızlar nasılsınız bakam .
kimseler yok yine zamanlamam çok kötü çokkkkkkkkkk (((((

bizdende günaydın kıslarrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

kız yoksa bana yakın lojmanlaramı gelecen

herkeslere mrbbbbbbbbb temmuz ayı hayırlı ve uğurlu gelsin inş hepimizeeeeeeeeee
sebnemcim ben elazığda oturmuyoum şuan bulunduğum yerde lojmana geçme ihtimlai varda ondan canım

burası sadece mrb diyip çıktığmız yer oldu yaa bide hep birlikte muhabbet edebilsek yaaa

burası sadece mrb diyip çıktığmız yer oldu yaa bide hep birlikte muhabbet edebilsek yaaa

eevt öğle ama ne yapalım canımm denk gelmiyoruz kiiŞeniz
ama yinede bi günaydın demek istiyorummm
a.s.

hayılı gunler kızlar.....

bugun esyalarımı gönderdık elazıga... yakında da ben gelıyorum... opuyorum hepınızı...

eevt öğle ama ne yapalım canımm denk gelmiyoruz kiiŞeniz
ama yinede bi günaydın demek istiyorummm
a.s.

valla öle canım kimse olmasada ben gene gelip bakmak istiyorum sizlere öpüm canım kibb
hayılı gunler kızlar.....

bugun esyalarımı gönderdık elazıga... yakında da ben gelıyorum... opuyorum hepınızı...

mrb kızlarrrr
özebuşum hayırlı olsun inş güzel bi yere yerleşirsin rahat edersin inşşşş

Özgülüm saoll canım... lojmana gırecegım ınsallah ama ılk defa bu kadar uzak bır yere gıdıyorum aılemden sıkıstıgımda kapısını calabılecegım bır kısı olsun yeter,Rabbım ıyılerle karsılastırsın herkesı...

ihşallahh canım.Rabbim yardımcın olsun
dilerim şehrimizden memmun kalırsınnnn:teselli:

canım ya bende senin gibi uzaktayım aslında elazığ a yakınım aileme ama memleket gibi olmuyo bende lojmana geçicem kısmet olur sa bakalım inş seninde karşına ii insanlar çıkar canım sıkma canını

iyi akşamlar kızlar
özgülcüm ewt yaaa sen elazığda oturmuyosun demek yeni
farkettim
yaşadığın yer diğer yazıyooo:)aslen elazığlısın heralde burda olduguna göre

ewt kızlar ya hiç muhabbet olmuyo burda cieeeeediyip kaçıyoruz

ceeeeeeeeee iyi akşamlar kızlar ne haber :lepi:

ozebusa iyi bakın hanımlar elazığa geliyor sizlere emanetimizdir bizim.

Ablam benim... ne düşüncelıdır benim ablam...

Kızlar ıyı geceler... ben yarından ıtıbaren yokum... esyalarım gıttı sıra bende :) en kısa zamanda görüşmek dileğiyle,bundan sonra elazıgdan görüşürüz ınsallah ama ne zaman bılemıyorum canlar... hepınızı öpüyorum...

yolun açık olsun ebrucum.
kendine iyi bak en kısa sürede yine burada ol canım.
herşey gönlünce olsun bende öpüyorum seni kaydirigubbakcemile3

özebuşum sayende bir topiğimiz daha oldu
hayırlı yolcluk canımmmmmmmm:1hug:

elazığlılar kardeşime iyi bakına.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…