Elaziğ///23

günaydın kızlar
nye bana kise gül vermiyo ki(
:))napıyonuz kızlar bugn misafirlerim var
bigünde siz buyrun gelin size kısır yapayım

merhaba canlar... artık gun sayıyorumm alacakaya ya :)

sbnmcsm kıyamam sana... benden sana bu...

saoll canımm tesekkur ederımm.. Rabbım senınde gönlune göre versın ınsallah canısı bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetıne dualarım senınle canısı...

Alacakayayı bılenınız var mı?
ay canım yaa saol allah razı olsun duaya ihtiyacım var rabbim nasip edecek inş bebişimi bide alacakayyı duydum ama görmedim hiç fazla bilgim yok yani canım inş ii bi yerdir
hadi hayırlı olsunn canımmm..Şeniz

aminnnn
nedemek canımmmm.Allah ihşallah tekrar tekrar yardımcın olsunnnŞeniz
saol tatlım allah razı olsun inş gelir meleğim banaa yakında
canım hayırlı olsun seninde oh maşallah bebeğinle birliktesin karnıyarık olman artık önemli deildir:)))))))

canım benim saolasın çok teşekür ederim allah razı olsun hepinizden inş bebeğim benledir inşşşşş

ayyyyyy amannn allaahhımmm bu gül banamı çok teşekkür edderimm çok güzell özebüscüm adım şebnem buarada ne zaman geliyosun nekadar kaldı gelmene

özgülcümm inşallah dedigin gibidir bebegin seninledir

edamm nasılsın

benim bugün misafirim vardı çok güzel geçti halamla annanem bizde kaldı ananenm eşimin halası ayrıca yani halalarımızı aldık yemege gittik çok güzel bi gündü eşim ve benim için bizim elazığda anne baba felan yok böyle halalarla felan gün geçirince çok mutlu oluyoruz

ayy siz neler yapıyonuz anlatın bakiimm

ayyyyyy amannn allaahhımmm bu gül banamı çok teşekkür edderimm çok güzell özebüscüm adım şebnem buarada ne zaman geliyosun nekadar kaldı gelmene

:)) benım ısmımde ebru canısı...

bu hafta esyalarım gıdıyor alacakaya ya... bızde izine cıkıyoruz,ayın 15 ı gıbı gelecegım kısmetse canım... yorucu gunler beklıyor benı ev yerlestırecegım sımdıde...

bu arada herkese merhaba... bir kpss'zede olaraktan sınavlarımı atlattım cok sukur ama cokk kazıktı yahu... nasılsınız canlar... narencım çileğin nasıl???

öpüldünüz canlar...

slm kızlar
sebnemcim hayırlısını diliyorum yaa inş benledir meleğim sen nasılsın

iyiyim özgülcüm yorgunum aslında terasım yapılıyo işçilerin biri gidiyo biri geliyo yarın artık bitiyo çok şükür ertesi günde boyatıcam biticek işi inşallah tabii buarada araya misafir ve pazar günü girince ikigün ara vermiş oldum
ne biliyim işte böyle
elazığda canlı müzik kızlar standartların dışında mükemmel bişey ya çarşamba cumaertesi pazar mislandayız artık neyse güzel bi ortam gitmediyseniz gidin derim

Son düzenleme:
Günaydın kızlar mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle iatanbuldan selam olsun hepinize opuyorumnanaktan

günaydınnn kıslarrrrrrrrrrrrrr
hepinizi öpüyorummmmma.s.

herkeslere meraba nasılsınız fıstıklar
sebnemcim kolay gelsin canım sana yeni taşınmakda zor yaa bizde ev değiştiricez allahım yardım etsin

özgülüm teşekkür ederim allah sanada kolaylık versin neden taşınıyon taşınmak çok zor

günlük bi gnaydın demesem rahatt etmemmmkaydirigubbakcemile3
naniknaniklülülülülülü

günaydın kızlar
edam de canım yoksa sayfanın öncde kalması imkansız olcak
şebnemcim lojmana geçmeyi düşünüylruz ondan dolayı yer değiştiricem daha az ödemiş olurz demiiiiikaydirigubbakcemile3

kız yoksa bana yakın lojmanlaramı gelecen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…