Ekmek yememek doğru mu?

söyleyimde bana türlü yapsın bari
en mantıklısı
2 dılımm pızzadan 4 saat sonra karında gurultu baslayacaktı ne yesem ne yesem arayısları
2 tabak turlu sabah kadar su bidonu yutmus hıssı verır oyle doygunluk ve en azından faydalı
yıyoruz o mıde bagırsak calısıyor kanlar pompalanıyor o vucut yoruluyor
hepsı bosuna mı olsun

Oh be... aynilari demekten ben yoruldum.
Hele şu beslenme piramidi yokmu... beni benden aliyor.

eğer tohumlar ve bitkilerin yapısıyla bu denli oynamamış olsalardı bizde daha bir iştahla yerdik ekmeği, orası kesin. ama bir kitle imha silahı olarak gördüklerinden beridir buğdayı ne yazık ki gluten yakamıza yapıştı kurtulamıyoruz. evde yapmak da ne kadar çözüm bu şartlar altında bilmiyorum ama ne kadar az yersek o kadar iyi. hatta karbonhidrat içeren, hamurişi dediğimiz ürünleri daha çok.

Canım yaa bu bende de var... Karnım ekmek simit yeyince davul gibi oluyo, hatta kollarımda pıtırcıklar çıkıyo.. Yulaf ve muz vs meyve de keseyim en iyisi

Canım yaa bu bende de var... Karnım ekmek simit yeyince davul gibi oluyo, hatta kollarımda pıtırcıklar çıkıyo.. Yulaf ve muz vs meyve de keseyim en iyisi
Gluten kimseye yaramıyor, ama bu bende ve sizde olan artık intolerans boyutuna geldiğinin kanıtı. Mümkün olduğu kadar unlu gıdalardan uzak durun, mide ve bağırsaklardaki rahatlamaya şahit olacaksınız.

Yulafı arada tüketiyorum ben, ama dediğin gibi çok olmasa da onda da gluten var.

Kız ben Black rose

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…