"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

yarın BAT günüm merakla bekliyorum hakkımızda hayırlısı neyse onu versin Rabbim. Bu merak beni bitirecek:18::18:

sorma ya o kadar ki 2 gundur uyuyamiyorum geceleri kalkiyorum acaba hamilemiyim degilmiyim neyim bat coktan gecti gitti bile 6.gunum bugun bide test yapmistim nagatif ama hala bir belirtim yok adet icin bir yerim agrimiyo arada kasiklarim kasiliyo gibi oda saniyelik bisey bakalim yarin kan testi yaptiricam cok zor beklemek ve heyecan merak sabirsiz yapiyo insani. Hakkinda hayirlisi canim insallah bebisin seninledir.

bir hafta onceden test yapmaya baslama aliskanligi bende de vardi, takinti olmustum....kendi kendimi telkin sayesinde cok sukur kurtuldum o aliskanliktan......

kan testi yaptırsana nasıl dayanıyosunuz vallahi bravo benim bir hafta var idrar testi yaptım düşün merakımı

dün ilk testimi yaptım çizgi filan yoktu tekrar aynısını yaşamak istemiyorum ve bekliyorum evet çok zor ama bilemedim. Bak aklıma girdin şimdi bi test daha yapsam mı ki(

kan testi yaptırsana nasıl dayanıyosunuz vallahi bravo benim bir hafta var idrar testi yaptım düşün merakımı
canım niye boşu boşuna test yaptın zaten çıkmazdı ki.. çünkü yumurtlama günü hamile kaldığını varsayalım, döllenme,rahime doğru ilerleme ve yerleşme zaten 10 -11 gün kadar sürüyor... yani se3n şu an döllenme olduysa ve hamileysen bile daha hcg salgılanmamıştır ki... sanırım bi de aynı durumdayız benim de 1 hafta var..:)

elacım üzme kendini biliyosun erken daha test için varsada gözükmeyebiliyo allah hakkımızda hayırlısını versin... bende son zamanlarda düşünüyodum ve bugun eşimle konuştum... dün belim ağrıyo diyorum hala mens olmadığımı da biliyo kullanılması sakıncalı olabilecek bi ilaç öneriyo bana .... bilmiyodur diceksiniz bal gibide biliyo sakıncalı olduğunu.... bugunde tutmuş yüzünde çok sivilce çıktı neden böyle oldu yaaa diyo.... sanki keyfımden bu ay oldumu olmadımı diye sürekli düşünen ben..:18:

yok aman su içmiyim yok şunu içmiyim yok ovulasyon testi saatimi kaçırmıyım yok havuza girmiyim enfeksiyon kaparım mazallah diyen ben ... hep ben düşünüyorum... aklım hep bu meselede ... sonra da niye stres yapıyosun muş

güya çocuk istiyo beyfendi ama ... son kararım şudur: tekrar korunmıcam ama gebe kalmak içinde ekstra bi çaba sarfetmemeyi düşünüyorum.. ovulasyon testiymiş erken gebelik testiymiş dur yastık koyım bacağımı dikimmiş yok bundan sonra .... havasını alır.... istiyosa o beni ikna etsin bundan sonra

öyle doldum ki kızlar ağladım bi ara hatta sigara 2 yılda bir içen bir tek alan biri olarak şuan acayıp sigara içesim varr.... boğuldum resmen ... allah büyük

bir hafta onceden test yapmaya baslama aliskanligi bende de vardi, takinti olmustum....kendi kendimi telkin sayesinde cok sukur kurtuldum o aliskanliktan......
bende bu konuyu çok araştırdım ve bilgilenmeden önce eskiden 10 gün kala bile test yapmışlığım var düşünün...

dün ilk testimi yaptım çizgi filan yoktu tekrar aynısını yaşamak istemiyorum ve bekliyorum evet çok zor ama bilemedim. Bak aklıma girdin şimdi bi test daha yapsam mı ki(

bilmemki:26: sonra üzülmeni istemem ama bi gün kala kanda çıkar:44:

canım üzülme dediklerin doğru bu erkekler kıymet bilmiyorlar zaten sigara daiçme lütfen

canım üzülme aslında o da seni sevdiginden senden bi parça istiyo böyle düşün hem erkekler çok yüzüysel düşünüyo biraz anlayışsızlar her şeyin zamanı var biz kendi kendimizi strese sokuyoruz aslında sanırım söyleyene bak ben senden daha beterim daha ilk ayım ama şimdiden ateşlendim:18:

dayanamadım napıyım( ama en azından ovitrellenin etkisinin geçmiş oldugunu anladım belkide hiç etki etmemiştir bak şimdi yazarken aklıma geldi kafam karıştı iyice ne güzel aynı günde olmamız teselli ederiz birbirimizi inş teselli edecek bi durum olmaz Allah ım hayırlısını versin her isteyene..

bide bu zamana kadar aman derdim ne anlayışlı eşim var işte her zaman öyle olmuyomuş bazı konulara gelince apışıp kalıyo bu erkekler sonuçta erkek yani bizim gibi kılı kırk yarmıyolar

ben 13 aylık evliyim evlendiğim günden beri korunmuyoruz . çok istiyoruz eşimle.. eşime doktora gidelim diye ısrar ediyorum gelmiyo. her ay oyalıyor beni

inşallah kısa zamanda kavuşursun bebişine canım
bugun bu gidişle feminist olucam ben ,potansiyel var yani... :113:

adetim bittikten 13 gün sonra kahverengi leke görmeye başladım 2-3 gün sürdü. ve kasıklarımda ağrı var özellikle idrarımda yanma oluyor. alt karnımdada ağrı oluyor.. ümitlenmek istemem ama merak ediyorum

ben 13 aylık evliyim evlendiğim günden beri korunmuyoruz . çok istiyoruz eşimle.. eşime doktora gidelim diye ısrar ediyorum gelmiyo. her ay oyalıyor beni

batın ne zaman yerleşme kanaması dedikleri şey olmasın o akıntı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…