"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Merhaba kızlar siteye daha bugün üye oldum ve açıkçası henüz neyi nereden yapacağımı bile bilmiyorum :) bende uzun süredir yana yakıla bebek deniyorum ama malesef sonuç hep hüsran.. en son 3 eylül'de adet oldum ama bugün beşinci gün ve hala adet olmadım , dayanamayıp bu sabah test yaptım sonuç negatif yaşadığım şeyler gerçekten hamilelik belirtisi mi yoksa psikolojik mi bilmiyorum ama son on gündür filan özellikle sol kasığımda şiddetli olmayan tatlı bir ağrı ve uyuşma var , bu aralar midem de hassaslaştı hiçbir şey yiyemiyorum desem yeridir. henüz hiçbir adet belirtisi de yok :S bu gebelik testlerini en doğru ne zaman yapmak gerekir yani kaç gün geçmesi lazım adetin ? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar çünkü bu tip konularda kafam çok karışmış durumda

cnm benim git bi kan testi yaptır hamileysen çıkar 5 gün geçmiş..ha değilsn çok bebek istediğindn hormonlr devreye girdi adet gecikmesi yaşıyosundr..hemen git doktorunla konuş..inan düzenli adet görmk en iyisi...böle çok kafaya takarak adetlerinde düzensizleşiyo bu kötü...burdaki çoğu kişide senin gibi uzun zamnadr bebişi olmuyo..bak ben bugün test yaptm negatif lütfn takma kafaya...

Bencede çok kafaya takmak doğru değil sağlıgımızdan oluyoruz psikolojık olarak çok kotu duruma dusunuyoruz bende 1 yıldır bebek istıyotrum ama hala bısı yok sadece 1 kere doktora gıttım çünkü doktorlarda artık çok dogru teshısı koyup tedavı etmıyor kist varsa hemen ameliyat gebelik istıyorsan hemen folık asıt bızler onlar için birer fareyi sanki deney yapmaları için

kızlar çok üzgünüm kırmızılar geldi zaten umudum yoktu ama insan ister istemez üzülüyor. ama ekimde sizlerleyim yine yeni batım 30 ekim.

kızlar çok üzgünüm kırmızılar geldi zaten umudum yoktu ama insan ister istemez üzülüyor. ama ekimde sizlerleyim yine yeni batım 30 ekim.

canım üzülme inşallah 30 ekim kırmızılar gelmez bebişin gelir inşallah... bende beklemedeyim bugün bat ama gelen giden yok kasıklarımda biraz ağrı hissediyorum ama

canım üzülme inşallah 30 ekim kırmızılar gelmez bebişin gelir inşallah... bende beklemedeyim bugün bat ama gelen giden yok kasıklarımda biraz ağrı hissediyorum ama

üzülme tatlım evett hep öneümüzdeki aylara bakacagızz..kelamm benimkilerde gelmedii hala...ama korkuyorum heran gelecek gibi hissediyorum.

üzülme tatlım evett hep öneümüzdeki aylara bakacagızz..kelamm benimkilerde gelmedii hala...ama korkuyorum heran gelecek gibi hissediyorum.

yok yok gelmeyecekler inşallah bu kadar beklettiler bi 9 ay daha gelmesinler inşallah inşallah

kızlar selam
uzun zamandır girmiyorum siteye temmuzdan beri bebiş için denemeler yapıyoruz ama malesef
çok moralim bozuluyor.doktora gittim hiç bir sorun yok ama kafaya takıp stres yaptığım için
olmuyor.dün adet olmam lazımdı olmadım ve geçen ayda stresden geç adet oldum sanırım bu ay
yine stresten gecikecek napcağımı bilmiyorum çaresizim eşime sende doktora görün diyemiyorum
çok bozuluyor konusu geçince...bakalım bu ay ne olacak.Allah isteyen herkese versin...

canım tek çaresi stresten uzak dur daha 3 ay denemişsiniz sıkma canını gelir inşallah bebişin düşündükce gelecek olan adeti de engelliyorsun biraz rahatla bi sorunda yokmuş ne güzel daha zamanı var olur merak etme

evet stres inanılmaz derecede çok etkiliyor.3 ay normalde kısa ama çok uzun yıllardır
denniyormuşuzda olmuyormuş gibi geliyor o yüzdende ya hiç olmazsa diye kendimi
yiyorum sonrada adetim gecikiyor.ama bundan sonra sıkmıcam kendimi hiç düşünmicem
birde böyle deneyelim bakalım :)

popp en azından gelmiş benim ne gelen var nede testte pozitif öıkıyor böyle beklemek daha kötü canım

cnm naber kırmızı yok inş nasılsın

neyse üzülme cnm hadi hayırlısı şansın 30 ekim olsun

caım bunu başarabilirsen bize de formülünü söyle olur mu düşünmeyeceğim derken bile düşünüyoruz. (((

sen demiştin yaa son hamişş olacagımdıe bak gör öle olcakkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…