"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ovulasyon testi eczanelerde oluyor mu hiç denemedim onu

Her eczanede olmuyor hatta bana o ne diyenler ya da gebelik testi verenler oldu.Olan yerlerde de çok pahalı eczanede 2 tanesi 25 TL idi, ama nette 20 tane ovulasyon testi+5 adet gebelik testi 25,90 TL :))))

günaydın hanımlarr!! sabah öğle akşam test yapasım geliyo benimmmmm daha bir haftam var adetime geçmiyor zaman...güzel haberler gelsin artık hayırlı cumalar hepinize

kızlar günaydın okadar mutluyum kı anlatamam.bu sabah ıdrar testı yaptım silik çizgi çıktı ilk başda sonra koyulastı tekrar yaptım yine aynısı inanamıyorum Allahıma binlerce kez şükürler olsun eşimde evdeydı hemen kan testı vermeye gittik sonuç 12 de çıkacak inşşş hayırlı haberlerı alırız.sevinçten ağlıyorum şuan

çok sevindim cnm gözün aydın,
mutluluğunu çok ii anlıyoorum allh hepimize nasip etsin inşşaah,

benım son adet tarihim 8 eyluldu ama 28 günde bir olunca 6 ekım oluyor bır gün önce yaptım yani.bilmiyorum hayırlısı daha kan testım çıkmadı

Slm hanımlar bugün benim batımın ilk günü dayanamadım sabah test yaptım neg cıktı.daha günüm geçmedi ondan idrarda çıkmamış olabilir mi acaba ya of çok moralim bozuldu ya

ohhh beee şöyle güzel şeyler duyalım bi neşemiz yerine gelsin hayırlı uğurlu olsun canım. Hamişlerin duaları kabul olurmuş bize de dua et tamam mı :)))

tey tey tey tey tey tey tey

benım son adet tarihim 8 eyluldu ama 28 günde bir olunca 6 ekım oluyor bır gün önce yaptım yani.bilmiyorum hayırlısı daha kan testım çıkmadı

Ayya hadi hayırlısı olsun canım çok sevindim inş kan testinde poz.çıkar haberdar et bizide

Slm hanımlar bugün benim batımın ilk günü dayanamadım sabah test yaptım neg cıktı.daha günüm geçmedi ondan idrarda çıkmamış olabilir mi acaba ya of çok moralim bozuldu ya

hemen moralini bozma canım daha günün geçmemişkii hem geç döllenmede olabilir ya kan tahlili yaptır yada bi kaç gün bekle sonra yap..

canım bence erken davranmışsın hemen üzülme biraz günün geçsin olmazsa tekrar yaparsın

tabiki ederim canım benim inş kan testıde pozitif çıkar Allahım isteyen herkese nasip etsin

kaç aydır bebek istiyordun selincim, bizim için hala umut var mı merak ediyorum da ??

Ay ne bileyim ya dayanadim sabaha kadar uyandım durdum inş geçer bugün gelmez kırmızılar

Ay ne bileyim ya dayanadim sabaha kadar uyandım durdum inş geçer bugün gelmez kırmızılar

inşallahhhhh benim adetime 9 gün var ama beni gidip test alasım var:26: gerçi ovitrellenin etkisiyle çift çizgi görebilirim off off beklemek çok zor

cnm benim hayırlı olsun...inş kan testiylede onaylanır..çok sevindm..

naptın cnm test yaptın mı ben bugün yaptım negatif maalesef((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…