"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

pişt poppp....:KK71::KK71: geçmiş olsun tatlım ( ağrıların için ) inşallah kısa sürer .... iyimisin?
teşekkür ederim canım:) iyiyim ama kırmızı hanımlar misafirliğe gelicekler bekliyoruz hala:KK1: sen nasılsın karnım şişti falan demişsin bence sen hamişsin şekerim:KK1:

ekliyorum canım:)

ekliyorum canım,, bu sirke ile yıkama olayını anladım da orayı nasıl yıkayacakmışız onu anlayamadım:KK53:

tamam canım ekliyorum..

teste çok güvenme bence batını bekle:)

batını bekle canım idrara geç geçiyomuş kırmızılar gelmedikçe umut var bence:)

canım kan testi yaptırsaydın ya:KK53:

inşallah bebiş vardır canım bekle bakalım:)

evet en son durum gelen giden yok kızlarrr:) ama karnım ağrıyooooo:KK16:
ben kan testi yaptırdım popp ondan eminim,düşük tehlikem olduğu işin yaptırdım iğne kullanıcam da yani bu ay malesef

teşekkür ederim canım:) iyiyim ama kırmızı hanımlar misafirliğe gelicekler bekliyoruz hala:KK1: sen nasılsın karnım şişti falan demişsin bence sen hamişsin şekerim:KK1:

evde yokuuuzzzzzzz gelmesinler.... napalım başka sefere artık...:KK24: bu aralar hiç iyi ev sahibi değiliz duyrulur....:KK3:

:KK60: evet ben hamişim ve bu cincik kadar şey böle kocaman göbek yaptı:KK49: :KK9::KK9::KK9::KK9:
ben böyle oluyorum canım iniyo sonra :KK9::KK9::KK9:

ben kan testi yaptırdım popp ondan eminim,düşük tehlikem olduğu işin yaptırdım iğne kullanıcam da yani bu ay malesef
söylemiştin önceden sanırım pıhtılaşma vardı di mi.. inş önümüzdeki aya güzel haber verirsin canım:)

canım bendede adet belirtileri vardı ama olmadım döllenme olabilir eğer kasıklarda yada yumurtalıklarda ağrı varsa.ayrıca hem kan testi yaptım hem eczaneden test alıp yaptı negatif cıktı meğer hamileymişim.ultrasondan bugün öğrendim.doktora tahlil yaptım ama negatif cıkmıştı dedim.onlar yanıltabiliyor dedi.neye inanıp inanmayacağımıza sastım
topiğimizde bir hamile ve hamile haberi var ama listemizde yokmuşşş:KK5:

canım hayırlı olsun bebişin:KK16:

Son düzenleme:
söylemiştin önceden sanırım pıhtılaşma vardı di mi.. inş önümüzdeki aya güzel haber verirsin canım:)

pıhtılaşma yok bende 2kere düşük yaptım düşük için iğne kullanıcam canım ben uzun bir sürede düşünmüyorum gerçi artık kafam çook karışıkkk oofff....

evde yokuuuzzzzzzz gelmesinler.... napalım başka sefere artık...:KK24: bu aralar hiç iyi ev sahibi değiliz duyrulur....:KK3:

:KK60: evet ben hamişim ve bu cincik kadar şey böle kocaman göbek yaptı:KK49: :KK9::KK9::KK9::KK9:
ben böyle oluyorum canım iniyo sonra :KK9::KK9::KK9:
ehehehhee:)))) o cincik kadar şey daha neler yapıcak canım kocamaaaaan olucak davul gibi şişceksin:KK9::KK49:

Son düzenleme:
pıhtılaşma yok bende 2kere düşük yaptım düşük için iğne kullanıcam canım ben uzun bir sürede düşünmüyorum gerçi artık kafam çook karışıkkk oofff....
aaaa sakın öyle hislere kapılmaa ne zaman geleceği belli olmaz bebişlerimizin... eninde sonunda Allahın izniyle gelecekler:KK49:

aaaa sakın öyle hislere kapılmaa ne zaman geleceği belli olmaz bebişlerimizin... eninde sonunda Allahın izniyle gelecekler:KK49:

çocuk için insanın kafasının çok rahat olması lazım ama benim değil o yüzden artık düşünmüyorum ama tabi herşeyin hayırlısı olsun artık sizden gelecek güzel haberlere bakarım

ehehehhee:)))) o cincik kadar şey daha neler yapıcak canım kocamaaaaan olucak davul gibi şişceksin:KK9::KK49:

yani bende hamişsem bu topıkdeki herkesde hamiş olur bu belirtilerle...

sen kendine bak hıııııı...... karnında ağrıyo kırmızında yokkkkkk.....

gebe gebe geeeebeeeeeeee :KK9::KK9::KK9::KK9:

yani bende hamişsem bu topıkdeki herkesde hamiş olur bu belirtilerle...

sen kendine bak hıııııı...... karnında ağrıyo kırmızında yokkkkkk.....

gebe gebe geeeebeeeeeeee :KK9::KK9::KK9::KK9:
ay keşke keşke keşkeeeeee...:KK9::KK9::KK9:

ama yyyyyyyyyyokkkkk:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:

evet gelecekler kaçışı yokkkk... o bebek buraya gelecek arkadaşşşş :nazar:

sorma dicemm yaa ... moral olsun diye listeye yazsaydık bariiii)))

reddedemeyeceği teklifler sunalım bu zamana kadar topiğimizdeymiş gibi yapsın aseton ...?:KK9:

çocuk için insanın kafasının çok rahat olması lazım ama benim değil o yüzden artık düşünmüyorum ama tabi herşeyin hayırlısı olsun artık sizden gelecek güzel haberlere bakarım

işte bu kıvama geldiğine göre bebişde gelecek demektirr ,,, düşünmeyince ansızın geliyomuş bu sıpalar...

karçiçeği canım sende listemizdeydin dimi? sende son durum ne ? söylediysende ben kaçırdım galiba?

Lastrose41..........3 ekim....:KK16:....sonuç....?

popp...................4 ekim....:KK16:....sonuç....?

kelam.................5 ekim....:KK16:....sonuç....?

zerbas................5 ekim....:KK16:....sonuç....?

nisanbu..............5 ekim....:KK16:....sonuç....?

pers__09............5 ekim....:KK16:....sonuç....?

pepeninteyzesi....5 ekim....:KK16:....sonuç....?

durumu belli olan var mı acaba?

X