"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

işte çizgiyle akıntı bağdaşmadı o yüzden karıştıım neyse en dorusu senin dediğin gibi çalışmaya devam :)))
poppcum senin bgn kırmızılar gelmedi değil mi?
canım henüz gelmedi ama gelirkenki ağrının aynısı başladı bu ağrı bende başlayınca kaçarı yok gelir5 dk da bir wc ye gidiyorum((

Son düzenleme:
iyi de gelmek üzere eminimmm

canım ya üzülme hakkında ne zamn hayırlıysa rabbim o zaman nasip eder zamanı vardır bebiş o zamanı bekliyodur belki hem daha hiç bişey kesin değil regl ve gebelik belirtileri birbirine benzermiş karamsar olma hemen

yok canım üzülmüyorum sadece karnım ağrıyo ve bir an önce gelsin de kurtulayım

İnsan buraya yapışıp kalıyor yakında kocamla hiçbirşey olmadan burdan bebek beklicek duruma gelicem :) ortak beklentisi olunca insanın böyle oluyormuş demekki...Hepimiz umarım birbirimizin en tez ve hayırlı vakitde bebiş haberlerini alırız.
Kolay hamile kalabilmek için öğrendiklerimizi paylaşalım diyorum...Benim duyduklarım...
Rahim temiz olacak bakteri mantar vb. gibi durumlar olmayacak,
Kist, miyom hamileliği zorlaştırırmış (bunun için soğan kürü çok işe yarıyormuş burdan okuduklarımdan öğrendiğime göre),
bol vitaminli kemik sulu çorbalar, meyveler,incirler,ballar,pekmezler yenilecek eşlerde aynı şekilde,
2 gün arayla ilişkiye girilecek çok sık ilişkide sperm kalitesi düşermiş,
ovulasyon günlerinizi daha iyi değelendirmemiz gerekirmiş çünkü yumurta 1 gün yaşarmış,
ilişki sonrası ayaklar yukarı kalça altına yastık bir süre bu pozisyonda durmak gerekirmiş(hemen banyo,tuvalet yasak),
birde bu koca karı lafı olabilir ama eskiden çocuk isteyen kadınlar hamama gidermiş o sıcak taşa oturmak iyi gelirmiş...
Gebe kalmak için uygun pozisyonlar varmış belki internetden bulabilirsiniz.Birde dua ediyoruz..
Benim bildiklerim bu kadar yanlışım varsa düzeltin, sizin bildikleriniz varsa lütfen paylaşın

canım bendede adet belirtileri vardı ama olmadım döllenme olabilir eğer kasıklarda yada yumurtalıklarda ağrı varsa.ayrıca hem kan testi yaptım hem eczaneden test alıp yaptı negatif cıktı meğer hamileymişim.ultrasondan bugün öğrendim.doktora tahlil yaptım ama negatif cıkmıştı dedim.onlar yanıltabiliyor dedi.neye inanıp inanmayacağımıza sastım

inşallah poppun durumuda böyledir...rabbım hepimizin hakkında hayırlı olanları versinnnn:129:

Bu nasıl 1 şişliktir yaw, göbeğimin içinde balon var sanki, 2 gündür bittim, göğüslerimde ağrıyo, Bata 5 gün var, sabır sabır sabıııııııııır :/

Bu nasıl 1 şişliktir yaw, göbeğimin içinde balon var sanki, 2 gündür bittim, göğüslerimde ağrıyo, Bata 5 gün var, sabır sabır sabıııııııııır :/

aynen canım bende 4 aylık hamiş yanımda tırt kalır yani
ama benim öyle olur genelde adet olurum ve iner şişlik

canım hepsi doğru iyi gözlemlemişsin.. yalnız soğan suyunu ben de araştırmıştım kistleri bu kürden sonra büyüyenler ve adet kanaması 15 gün kesilmeyenler varmış.. yapıcaktım korktum

pişt poppp.... geçmiş olsun tatlım ( ağrıların için ) inşallah kısa sürer .... iyimisin?

cok ilgin ve cok gusel bir haber bu, topigimizin ilk hamilesi mi oluyorsun simdi:)))
ben de yumurtalik tarafinda degil de ortada, rahimde ara ara kramplar oluyor, insallah iyi biseydir...

inşallah poppun durumuda böyledir...rabbım hepimizin hakkında hayırlı olanları versinnnn:129:
canım arkadaşım benim, iyi dileklerin için teşekkür ederim ama gelicek... gelemedi halen bu kırmızı ve türevleri:89:

Son düzenleme:
canım arkadaşım benim, iyi dileklerin için teşekkür ederim ama gelicek... gelemedi halen bu kırmızı ve türevleri:89:

yaniiiiiii bişey diyemiyorum popp yaaaaaa..... boğazım düğümleniyo bazen ....allah büyük :109::109:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…