"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ilk ay çok güzel oluştu iğne oldum. ikinci ay daha geç büyüdü iğne oldum ama bu ay çok az bi de geç gelişti doktor iğne vurmayalım dedi şimdi öyle umutsuz umutsuz bekliyorum rabbim verirse gelir inşallah

hmm hayırlısı olsun yaa çok stresliymiş daha ilk aydan böyle olduysam ben uzarsa ne olucak acaba:44: valla benden sonra evlenen herkes dogurdu gerçi ben istemiyodum geçen aya kadar ama millet isteyince hemen nasıl yapıyo çatır çutur :KK9:

benimde kısmetse ekimde bu ayda olmadı. test yaptım negatif :KK43:((

kızlar ben eylül 16da adet oldum 5 gün klomen kullandım günde 2 tane sonra doktor kontrolüne gittim sol yumurtalıgımda 5 tane yumurtam oluşmuş boyutlarını söylemedi hemen doktor ovitrelle vurdu göbegimden yani ayın 27sinde ovitrelle vurulmuş oldum ne zaman test yapıyım gögüslerimde hafif dolgunluk karnımdada aşırı şişkinlik var kanda cıkar mı şimdi test yapsam?

bende cmts iğne olcam çok heycanlıyımmm inşallah olur :KK49:

benim bat 30 eylüldü beklentim yoktu ekimi göze almıştım ama hala gelmedi test yaptım 2 gün önce negatif çıktı hala bir belirti yok kafayı yiycem

benim bat 30 eylüldü beklentim yoktu ekimi göze almıştım ama hala gelmedi test yaptım 2 gün önce negatif çıktı hala bir belirti yok kafayı yiycem

cnm senin bat günü saymazsak 4 gün geçmiş nerdeyse üzerinden bence bi kan tahlili yaptır...geçikmesi psikolojik de olabilir ama maalesef bazen çok isteyince hormonlar devreye giriyor böle geçikme oluyo...ama kırmızılar gelmedikçe umut kesilmez..bence kan aldır baktr...bekleme daha fazla..benim nacizane fikrim bu...

bende yaptım negatif çıktı :KK43: yarın bat günüm erken mi acaba.

cnm benimde yarın günüm..erken mi bilmem kırmızılar gelene kadar umut var
bazen geç döllenme oluyor gününde bile çıkmıyo
bende hamilelik belirtisi yok bundan bu ay test felan yapmayı düşünmüyorum
tek çizgi görmek istemiyorm
gebelik belirtim olmadığındn yapmak sadece canımı sıkar diye düşünyorm
artık böle düşünür oldum maalesef...

cnm benimde yarın günüm..erken mi bilmem kırmızılar gelene kadar umut var
bazen geç döllenme oluyor gününde bile çıkmıyo
bende hamilelik belirtisi yok bundan bu ay test felan yapmayı düşünmüyorum
tek çizgi görmek istemiyorm
gebelik belirtim olmadığındn yapmak sadece canımı sıkar diye düşünyorm
artık böle düşünür oldum maalesef...

bende artık aynı şeyleri düşünüyorum sabredebildiğimiz kadar sabredelim, tek çizgi=kabus

benimde 2 ekimdi hala gelen giden yok testte negatif malesefff:KK43:(
moralim sıfır

canım bnm geçen ay 10 gün gecikti 4. gün test yaptım negatif hemen paylaştım bazıları bnm 4. gün çıkmadı 7. gün yada daha sonraki günleri yazmışlar hoş ben 11. gün hastalandım ama geç döllenmede idrarda da geç çıkıyomuş aklınızda olsun :))) umarım seninki bu şekildedir.

bende yaptım negatif çıktı :KK43: yarın bat günüm erken mi acaba.

canin sagolsun, insallah obur aya...erken mi konsuna gelince normalde coook silik de olsa ikinci cizgiyi gormen gerekirdi ama cok az bir ihtimal gec yumurtlamissan yine de olabilir tabi ki...

gebelik testleri Turkiye'de kaca satiliyor arkadaslar eczanelerde? ben yurtdisinda yasiyorum, 1 dolardan 10 dolara kadar envai cesit test var, ne kadar pahali olursa o kadar erken gosteriyor...forumda gordugum testler 1 dolar olanlardan:))

gebelik testleri Turkiye'de kaca satiliyor arkadaslar eczanelerde? ben yurtdisinda yasiyorum, 1 dolardan 10 dolara kadar envai cesit test var, ne kadar pahali olursa o kadar erken gosteriyor...forumda gordugum testler 1 dolar olanlardan:))

canım ben 3tl alıyorum günün geçtiyse çıkıyor ben hatta bi gün öncesinde yapmıştım çıkmıştı sonuç pozitif.

canım ben 3tl alıyorum günün geçtiyse çıkıyor ben hatta bi gün öncesinde yapmıştım çıkmıştı sonuç pozitif.

evet, su kaset tipi olanlar degil mi? aslinda en ucuzu onlar ama onemli olan isini gormesi. reglden bir hafta once gosteren var mesela burda, sekilleri biraz daha degisik, ucunda idrari ceken pamugumsu bisey var...onlar 10 dolara yakin. ben ilk gebeligimi onunla ogrenmistim:KK43:(

Son düzenleme:
X