"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Bu isler hiiiiicccc belli olmuyo. O gün gelmeden ümitsizliğe kapılma canım!!!

evt cnm haklısın bende öle düşünrdm önceden ama insan daha önceden bir çok kez hayal kırıklığına uğrayınca öle düşünmemeye başlıyo...ekim 1 ve 2 lerden ses yok adlarını yazdırdılr kayboldular..huhu huhu nerdesiniz:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Evet boş görünüyomus şimdi farkettimmmmm...:KK43:

Popp da bı ritm tutturabiliyosun ya ondan diceyle olmuyo mesela:)

ekimin başlarından umut yok galiba ilerleyen günlerde belki güzel haberler gelir:26:

inş. umutla bekliyoruz :KK9::KK9::KK9:
o bebek buraya gelecek arkadaş :KK47: (dilimize takıldı bir kaç gündür evde eşimle birbirimize hep bunu söylüyoruz)

inş. umutla bekliyoruz :KK9::KK9::KK9:
o bebek buraya gelecek arkadaş :KK47: (dilimize takıldı bir kaç gündür evde eşimle birbirimize hep bunu söylüyoruz)
oyyy oyyy gelemedi gittiiiiii........... ben bu ay 3 kez çalışma yaptım az mı oldu acaba bu çalışmayla gelmeyebilir:KK1::KK1:

oyyy oyyy gelemedi gittiiiiii........... ben bu ay 3 kez çalışma yaptım az mı oldu acaba bu çalışmayla gelmeyebilir:KK1::KK1:

aslına bakarsan çalışmanın bir tanesi tutuyor biz tutma ihtimalini arttırmak için çok çalışma yapıyoruz, bakarsın senin az ama öz olmuştur geliverir inş. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X