"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Vajinal dus derken vajinana dus aldirmiyorsun bunu sureklide yapmiyorsun.vajinada kotu bakteriler oldugu gibi iy bakterilerde var tabikide vajinani yikadiginda bu iyi bakterileri oldurup kotulerden korumasina engel olup mantar vs. Gibi hastaliklara sebep olursun saglik konusunda cok merakliyimdir her konuda az cok bilgim vardir.cevremde sistiti hicbir ilacla gecmeyip karbonat buhar yapip sistiti gecen insanlarda var.benim soyledigim sey cinsiyet belirlemek konusunda yardimci oldugu soyleniyor bunu oneren 35 yil once bir kadin dogumcu, 2 cocugu olmus kiz bogazici mezunu ogluda doktor tabiki allahin izniyle.ama bugun yine kadin dogumcu birine sordugumuzda bu kisi etilerin gobeginde a plus bir hastanenin doktoru,bunun mantikli oldugunu soyluyor.sirke asidik ortam yaratiyor ve erkek sperm yasamiyor karbonatda da tam tersi.bu tabiki hamile kalmayi zorlastirabilecek birsey benim kendi fikrim.

.. Hanımefendi; öncelikle ben bu konu ile ilgili olumsuz şeyler okuduğumdan, sizin için endişelendiğim için yazınıza yorum yaptım. Şimdi ki fikrim ise karbonat ya da sirke ile cinsiyet belirlemek "istenmesi" bana son derece mantıksız geldi. Bilmiyorum yaşamış olduğum çok kötü tecrübeden belki de böyle düşünüyorumdur. Neyse Allah gönlünüze göre versin. Allah hepimize "sağlıklı" bebekler nasip etsin inşallah.

kızlar gebelik belirtileriniz var mı? göğüslerde ağrı gibi

Kizlarrrr iyi geceler gecmise bakamadim insallah herkes iyidir

Hamis varmi bu ay malum Ekim ayi geldi :))

yarın belli olur artık ya bicecik çıksında sevinek:)

inş. hamiş olan wardır bu ay bende çalışmalara başlıycam adetim yeni bitti hayırlısı inş. 2.5 yıldır ewliyiz tık yok

Günaydın herkese ... Bugün moral sıfır uyandım, kahve bile kar etmedi anlayin yani ne kadar kötüyüm:KK43: sebep de yok yani, havadan galiba

günaydın kızlar nasılız bugün hamile haberleri yok galiba::KK43:((( bende de regl sancıları başladı alnımda çıkan sivilcme ayrı uyuz oldm..gerginim tipik regl belirtilerim...3 günüm var şimdidn geliyrm diyo kırmızılar:KK43:(((((((((((((((

Günaydın herkese ... Bugün moral sıfır uyandım, kahve bile kar etmedi anlayin yani ne kadar kötüyüm:KK43: sebep de yok yani, havadan galiba

günaydm cnm..aynı bende senin gibiyim..sebebi yok moral sıfır gerginlik öle işte anlamsız...

popp bugün işe gitti galiba,...poppp...poppp...poppp..

günaydın kızlar nasılız bugün hamile haberleri yok galiba::KK43:((( bende de regl sancıları başladı alnımda çıkan sivilcme ayrı uyuz oldm..gerginim tipik regl belirtilerim...3 günüm var şimdidn geliyrm diyo kırmızılar:KK43:(((((((((((((((
canım regl belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı belli olmaz bence:KK34:

o zmn şöyle müziğin sesini aç hareketli bişeyler dinle neşenin yerine gelmesine yardımcı olabilir canım :KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9:

Kızlar herkese günaydın ee bgn 2 EKİM oldu hala bi haber alamayacaz mı????

Son düzenleme:
X