"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Bu isler hiiiiicccc belli olmuyo. O gün gelmeden ümitsizliğe kapılma canım!!!

evt cnm haklısın bende öle düşünrdm önceden ama insan daha önceden bir çok kez hayal kırıklığına uğrayınca öle düşünmemeye başlıyo...ekim 1 ve 2 lerden ses yok adlarını yazdırdılr kayboldular..huhu huhu nerdesiniz:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Evet boş görünüyomus şimdi farkettimmmmm...

Popp da bı ritm tutturabiliyosun ya ondan diceyle olmuyo mesela:)

ekimin başlarından umut yok galiba ilerleyen günlerde belki güzel haberler gelir:26:

inş. umutla bekliyoruz
o bebek buraya gelecek arkadaş (dilimize takıldı bir kaç gündür evde eşimle birbirimize hep bunu söylüyoruz)

inş. umutla bekliyoruz
o bebek buraya gelecek arkadaş (dilimize takıldı bir kaç gündür evde eşimle birbirimize hep bunu söylüyoruz)
oyyy oyyy gelemedi gittiiiiii........... ben bu ay 3 kez çalışma yaptım az mı oldu acaba bu çalışmayla gelmeyebilir

oyyy oyyy gelemedi gittiiiiii........... ben bu ay 3 kez çalışma yaptım az mı oldu acaba bu çalışmayla gelmeyebilir

aslına bakarsan çalışmanın bir tanesi tutuyor biz tutma ihtimalini arttırmak için çok çalışma yapıyoruz, bakarsın senin az ama öz olmuştur geliverir inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…