"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canım kanaman az mı oldu bilemiyorum ama yerleşme kanaması geliyo aklıma birde.. olabilir mi acaba?
yok canım sanmıyorum çünkü 7. gün ovulasyonm koyulaştı sonra silikleşti bnim kafama takılan bu yumurtlama kaliteli olmuşmmumdur acaab çünkü tam denk geldi çalışmalr:26:
Erken yumurtlamışsın yine mi erken olcak acaba adetin?
sanırım öle canım doktoruma göre 20 sinde adet olıcam ama ben erken yumurtladım 14 gün sonrası 10 ekime geliyo bide şöle bişey var benim sag tarafımda çok çok küçük bi kist vardı doktorum öenmsiz oldugunu söledi ve bu kanama için gittiğimde kist gitmiş dedi acaba o gittiği içn mi böle oldu

Hiç bir fikrim yok canım hayırlısı bakalım belki normal düzende olur.

İlk kim hamile haberi verecek acaba cok heyecanli .benim ilk denemem arastirma ve kafa karisikligi icerisindeyim ama olayi cozdum galiba ovulasyon gunleriydi,siklun falan bat derken burda baya birsey ogrendim sayenizde simdi. Allah izin verirse hepinize ve kendime en kisa zamanda hamis olmayi diliyorum.ablamin biri ilk evlendiginde bir kizi oldu kazayla 2. Bebege 4 sene ugrasti ve suan bir oglu olacak hic asilama yada benzeri birsey olmadi moraller bozulmasin herkes bir gun hamis olacak.gelecek hamis ayagini surusunnn

Amin inş canım.Gönül isterdi ki ilk hamiş ben olayım.ama malasef işte ayın sonlarına denk geldik.

Amin inş canım.Gönül isterdi ki ilk hamiş ben olayım.ama malasef işte ayın sonlarına denk geldik.

kızlar pc min ekranı karardı mahvoldum teldn yazıyorum takipte edemiyorum of sinir oldum

Ben çıkıyorum kızlar.Hepinize iyi geceler.Öpüyorum sizleri görüşmek üzere.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…