"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar yumurtlama zamanınızda kocalarda azda olsa isyan oluyor mu? benimki artık ezberledi bugün bebek günü dimi diyor :) :):)

benimkinde isyan değilde bi dalgacılık başlıyo.... insan karısına gıdak gıdak der mi yaaaa:44:

benim kociş de sitenin yaptığı bağımlılığa şaşkın olduğunu söylüyor, gerçekten nete girer girmez burayı açıyorum. İyi ki varsınız iyi ki varıızzzz beeee bebeklerimizde aramıza katılır umarım:))))

Son düzenleme:

aramıza zaten sadece bebeklerımıze gırebılır ::66

öel ya iyiki varız birimiz hepimiz hepimiz birimiz için bizim sırtımız yere gelemez hatta benimki yokmu bunun mavisi dio allah ım sizi kıskanıyo galibaaa

vallaa ::66.....eee baba olmak kolay degıl alıstırmak lazım ::66
aman ya erkek milleti işte onlar bizim yumurtlama zamanımızda zevfkle efor sarf ediyolar olay bitiyo ya biz? hamilelikten itibaren başlıyo telaşlarımız ama tatlı telaşlar bunlarr.... yaşasıııııııınnnn kadınlarrr yaşasın yumurtlamalarımız

öel ya iyiki varız birimiz hepimiz hepimiz birimiz için bizim sırtımız yere gelemez hatta benimki yokmu bunun mavisi dio allah ım sizi kıskanıyo galibaaa

begendım ::66 kıskanılmıcak gıbı degılkı anacım...sohbet desen burda süper..nese dersen bır numara ::66

yasasın kadınların güçü..bebıslerımıze de bakarız kılolarımızlada basa cıkarız evelallah ::66.....onlar fazla yormazlar anacıklarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…