"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

inşallah tekrarlamaz canım

bende çooook istiyorum we şu hamile kıyafetlerine bayılıyorum özellikle karnında bebek resmi olanlara...ilk düşündüğüm ay beşik bile bakmaya başladım hemen olur sanmıştım :)) 2 ay olmadı bu 3.ayımmm bakalımm inş. hepimizin olsunn artıkk

inş bizi bekletmesinler artık

ben de çok iyi bilmiyorum hangı manaya geldiğini sadece çok çalış anlamına geliyo onu biliyorummm o yüzden çok iyi yapmışsın canım gelsin bebişlerrrr

ya oldu yada olmak üzere demek canım bugünü değerlendirmiş sin zaten yarını da değerlendir sen yarın da olabilir yumurtlama
bilmiyorum kızlar ama siklusum 24-25 gün arası değişiyo.. ve bugün 10. günümdü sanırım yumurtladım
ama şimdi diyorum ki birazdan yine çalışma mı yapsak hani garanti olması babında

2 gün arayla ilşki öneriolar daha kaliteli sperm oluomuş :) 10-12-14-16 deneyinn diyorummm ben

bilmiyorum kızlar ama siklusum 24-25 gün arası değişiyo.. ve bugün 10. günümdü sanırım yumurtladım
ama şimdi diyorum ki birazdan yine çalışma mı yapsak hani garanti olması babında

Spermler 3 güne kadar yaşıyor zaten bence gerek yok ama yarında çalışma olursa garanti olur.

bence de üstüste yapmak sperm kalitesini azaltır,mantıken de öle aslında.çok beklemek de ii diilmiş,çok ara vermek yani,ama o zaman noluo ona kafam basmıo bekledikçe daha yoğun olur spermler,daha ii olmaz mı yani:44:

komşu ekim topiğine de şöleee bi göz attım :111: orda da yok henüz bebiş haberi kızlar

Spermler 3 güne kadar yaşıyor zaten bence gerek yok ama yarında çalışma olursa garanti olur.
olsun ölenlerin yerine göndersem fena olmaz orduyu çoğaltmak lazım şaka bir yana kızlar ilk ayı saymazsak(çünkü yumurtlama günlerinde çalışma olmamıştı)bu benim 3. deneme ayım. ve ne bileyim sanki psikolojik olarak çok çalışınca garanti olacakmış gibi geliyo. ama sonuçta tek bir sperm döllüyor.

hareket kabiliyetleri azalıyo galiba...

bir de ekim ayınınhamiş adaylrı çok sabırlı ben olsam yapmıştım testi 1-2 gün kala

bir de ekim ayınınhamiş adaylrı çok sabırlı ben olsam yapmıştım testi 1-2 gün kala

yok yaaa ben yapmam illa günümü beklerim. bu ay hatta acayip umutluydum, günümde sabahtan gelmedi o gün akşam test aldım eve geldim yapiim die bi baktım ki50

sabahı değerlendir canım daha verimli olur hemde ...

bencede adet günü gçmeden asla test yapmayın derim hayal kırıklığıı kötü bişii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…