"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

neyse uğradım gidiyorum görüşürüz...

selam kızlar ben geldim:126: nasılsınız? ben biraz yorgunum günüm yorucuydu...uğramadan geçmiyim dedim
yat dinlen canım,,, çünkü ben öyle yapıyorum... ben de çook yorgunum... popp bugün ense yapsın kociş ev işi yapsın... eee hayat müşterek... ben de uğradım iyi geceler kızlar listeye eklenecekleri ekliyorum... kocaman öpüldünüz...

Son düzenleme:
hıc sorma canım bır haftadır mısafır vardı bugün gıttı bende hemen gelım dedım arkadaslarım neler yaptılar dıye cok merak ettım..takıp etmekte zorlanıyorum canım ya

hoşgeldin dedim bu kızyoksa depresyonamı girdi hepimize bi haller oldu kırmızıyı görünce

eşine bakıldı mı?
bakılmadıysa hemen baktırın 1,5 yıldır hiç korunmasız sende sorun yok ise belki ve muhtemelen eşindedir, ve eş tedavisi biraz daha zaman alıyor, bir an önce yola koyulmakta fayda var.

hıc sorma canım bır haftadır mısafır vardı bugün gıttı bende hemen gelım dedım arkadaslarım neler yaptılar dıye cok merak ettım..takıp etmekte zorlanıyorum canım ya
neyse geçmiş olsun göndermişsin... yatılı misafir zor oluyo :)

napalım işte çalışmalara baslıoz artık bitkisel kürler ovulasyon testleri falan filan

benımde hesaplarıma göre yarından sonra bır hafta yogun calısma olması lazım ay ınsan delı oluyo valla...bitkisel kürlermı?? o nasıl bısey canım ya?? ıcımde ıyı bıır hıs var bu ay bır cogumuz hamıs olacagız ınsallah gecen aydan baska hamıle varmı? bı tebrik etsek

valla var 16 17 oldu toplamda bayağı klabalıklaştı liste massllah bal tarçın çörek otu keçi boynuzu kurü falan inş bende inanıyorum

valla var 16 17 oldu toplamda bayağı klabalıklaştı liste massllah bal tarçın çörek otu keçi boynuzu kurü falan inş bende inanıyorum

olsun artık..bızde bu mutlulugu tadalım artık ınsallah valla parkta cocuk gördümmü nasıl bı anne olurum dıye hayal edıyorum..hayaller bosa gıtmez ınsallah Kızlar galıba su an cok istiyoruz dıye böyle düsünüyoruz bebegımız oldumu oflayıp puflarız yorgunluktan pısman oluyomusuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…