"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kan sonucu ne çıktı üzülme canım hayırlısı inş

yarın alıcam arkadaşım .. ama artık teek bir ümidim kalmadı adet sancılarım belirdi her ay yaşadığım durumu yaşıyorum şuan yine ((
bu aydan çok umutluydum umut doluydum ne biliiiim anneliği kendi kendime sindirmiştim bile :\ RABBİM layık görmedi anneliği.. şikayetçi değilim aslaaa VERENDE O ALANDA O ama çok yıkıldım arkadaşım çok...

ahh ahhh seni anlamaz olur muyum benim bu 4. ayım ve her ay bi yıkım yaşadım... gittim kan verdim aynı gün adet oldum hem de adetim geçmişti stres yapıyorum kendime.. ama karar verdim stres yok artık... sen ne zamandır istiyosun ?

1.5 yıldır istiorum canımmm olmuor.. hiiiç korunmadım korunma yöntemlerini bilmem dahiii... özellikle 8 aydır çok istioruz eşimle ama olmuor işte :\
prolaktin yüksekti onu düşürdük folik asit glifor aspirin sürekli içiorum zaten, işte bu ay klomen hapı içtim eğer yumurtam çatlamasaydı iğne vurcaktı drum ama çatlayınca gerek kalmamıştı iğneye o yüzden umudumuz çoktu HAH TAMAM BU AY ALLAHIN İZNİYLE ANNE OLUORUM dedim burada bağıra bağıra paylaştım resmen ama olmadı :\
ZAMANLA değil DUA ile gelir beklenen, birbirimize dualar edelim arkadaşım.. ben her vakit Resmen internette tanıdığım tanımadığım isteyen dileyen arkadaşlarıma die duada bulunuyorum RABBİM inş kabul etsinnnnnn

canım gerçekten artık şuna iyice inanıyorum Allah ol deyince oluveriyor.. burda nice imkansızlıklar içinde hamile kalanları okuyoruz onlar bile hamile kalıyor yeter ki rabbimiz istesin olacak bir gün .. o neden önümüzdeki ay ya da bir sonraki ay olmasın..

durumun hakkında demek ki yolunda gitmeyen bir şeyler var ya da birşeyleri yanlış ya da ters yapıyosun mesela ben de aspirini duymuştum ama bir çok kişi de aspirinin bebeğin tutunmasını engellediğini yazmış forumlarda sitelerde..

ister istemez insan umutlanıyor ama her ay hayalkırıklığı ama okdar çok mucizevi gebelikler varki okuyunca saırıyorum rabbimin hikmeti dua yer gök dua ile duruyor der annem hepimiz dua edlim inş olucakkkinancını asla kaybetme

elbette RABBİM'den herşey ona amadeyiz... ama çöküntümü anlatamam arkadaşım ya inan :\
benim kanım çok koyu pıhtılaşma var o yüzdne günde bir tane bebek aspirini içiorum ecopirin die... nasibimizde ne var yaşıcaz görcez inşallahhh

ALLAH razı olsun arkadaşım inşallahhh inşallaahhhh nerde varsa RABBİM herkeseee bizlere banada inşallah... aynen kesinlikle her ay tamam acaba olcakmı diodum ama bu ay sıkı teddaviden sonra aa bebiş gelio dedik ama gelmedi nasip artık ALLAH isteyene değil! istediğine verior.. inşallahh bizleride mahrum bırakmasın... ama üzüntümü anlatamam çok üzüldüm arkadaşım çok

Son düzenleme:
anladım tatlım zaten dr verdiyse vardır bi sebebi...

kuzucuuum bak ;

bu ay yeni batını yazıyoruz ve geçmişi yani kaygılarımızı, hayal kırıklıklarını, negatif düşünceleri siliyoruz ve birbirimiz için, kendimiz için dua ediyoruz... o kadar.

Son düzenleme:
ve ben sana şunu da söylüyorum, senin arkadaşın olarak her zaman yanındayım unutma canım... bizi bizden başka yani bizden daha iyi anlayan kimse yok((

içimdekileri ve yaşadığım herşeyi buraya döküorum ve okadar samimi destek ediniorum kiii herkesten ALLAH RAZI OLSUN.. senden de arkadaşım !
evet öyle böyle bu ayı bitirioruz nasip artık gelecek günlere ama ben artık bukadar ne heves ederim nede umutlanırım umudum çok kırıldı :\ olursada aa olmuş derim
bat:20 ekim hayırlısı artıkkk

hah işte bak en doğru düşünce şekli bu zaten... olması gereken yani. ama çok çok çooook umutsuzluk için hayır derim ona göre.. çünkü UMUT HER ZAMAN VAR...

bisürü arkadaşım var ama herkese herşey anlatılmıyo bide kaldıki sürekli aynı şeylerden bahsetmek istemiyorum herkesin kendi hayatı kendi sorunları var ve bebiş idtediğimi herkese söylemiorumki sorularla canımo sıkmasınlar ama burası bana pozitif enerji verio bazen insan herşeyi hiç tanımdaığı insanlara anlatır ve acayip rahatlar kınıcakmı eleştirilicekmi hiç bişey düşünmeden burasıda öyle hiö kimseyi tanımıyorum utanmadan çekinmeden anlatıyorum ohh diorum rahatladımm burası sayesindee daha umutluyum

canım inan ben sizleri tanısam da kınamam.. hem derdimiz aynı hem de aynı olmasa da ne olur yani, çok mu abes çocuk istemek.

Son düzenleme:

hımm anladım canımm ama ben bu ovulasyon testinden hiçbişey anlamadım pazar günü 11. günümdü test yaptım hiçbi çizgi yoktu pzt yaptım baya belirgindi ama hafif siliklik vardı hatta fotoyu paylaştım burada ertesi dahada silikleşti bugun belli belirsiz yok gibi bişey sanırım ben yumurtayı kaçırdım (((çok moralim bozuldu yaa bir ay daha bekle artık off.canım sen kaç aydır deniyorsun?

selam kızlar ben geldim:126: nasılsınız? ben biraz yorgunum günüm yorucuydu...uğramadan geçmiyim dedim

adetmi oldunsadece lekelenmemi

slm ben yeni katıldım aranıza 2 senedir istiyoruz ama olmuyo bu ay klomen tedavisine başladım inşallah bakalım hayırlısı 5 ekimde regli olmam lazım ama inş olmammm:):):)

slm ben yeni katıldım aranıza 2 senedir istiyoruz ama olmuyo bu ay klomen tedavisine başladım inşallah bakalım hayırlısı 5 ekimde regli olmam lazım ama inş olmammm:):):)

yumurta takibine gittinmi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…