"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Adetlerin daha önceden düzesiz değilse git bence canım.Ne olduğunu bilirsin en azından için rahat olur.Baya gecikmiş çünkü.

canım bebeğin için üzüldüm ama en kısa zamanda yine hamile kalacaksın inşallah biz de paylaşıcaz mutluluğunu:)

bu arada benim adetten sonraki
16. günüm bugün... hamile değilimdir muhtemelen

canım bebeğin için üzüldüm ama en kısa zamanda yine hamile kalacaksın inşallah biz de paylaşıcaz mutluluğunu:)

Amiin inşallah canım
Belki de erken yumurtlamışsındır.Hayırlısı olsun.
Bu ay kaçıncı deneme peki?Yumurtlama takibi ne zamandır yapıyon

bal çörekotu tarçın kürünü yapanlar bu mucize üçlüyü ben de önemsiyorum tamamlamak üzereyim kürü.folik asitle beraber. Kullananların çoğu hamile kalıyor ben soğan küründen bir fayda göremedim bu ay ümidim var inşallah...

sat 14 eylül bat 9 ekim
beni de ekler misiniz

ppopp benim de 15. günüm senle aynı zamana denk gelecek demekki batlarımız. benimde dün çok kasık ağrım oldu bugün geçti anlamadım sen nasılsın

18.10 umarımmm olmamda bebişime kavuşurum

hadi ii gecelr kuzenim şu dakika itibariile doğurdu şükür

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bat 11 ekim listenize ekler misiniz:) ovulasyon testi kullanıyorum bakalım ilk defa çift çizgiyi bekliyoruz:) Allah hepimizin gönlüne göre versin...

kuzucuuuuum nbr nasılsın konunun dışında ama yazayım istedim:=) yarın adetimin günü kırmızyı görmücem inşallahhhhhh ALLAHIMIN İZNİYLE:=)
idrar testi yapsam çıkarmı acaba ? silik çıksa bile razıyım ona :=))

popp'ye yazcaktım yanlış yere yazzdım galiba :=)

Son düzenleme:
Merhaba bende 1 aydır korunmuyorum dün hastalandım inşallah ekimde iyi haberlerle burda oluruz 18 ekim tahminen benide eklerseniz sevinirim şimdiden saolun Rabbim yardımcımız olsun dualarımızı kabul eylesin inşallah

Amiin inşallah canım
Belki de erken yumurtlamışsındır.Hayırlısı olsun.
Bu ay kaçıncı deneme peki?Yumurtlama takibi ne zamandır yapıyon
canım ben de öyle tahmin ediyorum boş geçirmemek lazım di mi
4. deneme olucak bakalım hayırlısı:)

ekliyorum canım tabii ki:)

ppopp benim de 15. günüm senle aynı zamana denk gelecek demekki batlarımız. benimde dün çok kasık ağrım oldu bugün geçti anlamadım sen nasılsın
aynen devam ediyo canım anlamıyorum ben de neden? önceki aylarda olmamıştı üşüttüm mü acaba diyorum

inşallah canım ekliyorum:)

hadi ii gecelr kuzenim şu dakika itibariile doğurdu şükür
gözünüz aydın darısı bize ve sana olsun:)

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bat 11 ekim listenize ekler misiniz:) ovulasyon testi kullanıyorum bakalım ilk defa çift çizgiyi bekliyoruz:) Allah hepimizin gönlüne göre versin...
amin canım ekliyorum ama inşallah çift çizgiyi görürsün de gelmez kırmızılar:)

canım bana sorduysan eğer 1 gün geçsin öylee yap derim ama dayanamıyorsan ve merak ediyorsan yap çıkacağını düşünüyorum:) hadi inşallah yaparsan güzel haberini bekliyor olacağız sabah...

göğüslerin ağrıyorsa gelmek üzere adetin geç döllenmede olabilir canım.

vaktinde olursa canım 20 ekim:)
ekliyorum canım:)

hadi bakalım hayırlısı... amin canım:)

ilk sayfadaki listede görebilirsiniz kızlar:)

Son düzenleme:
kızlar bu ağrı beni mahvediyor ... normal mi bu anlamadım gitti yumurtlama zamanım da geçti sayılır ama geç mi yumurtluyorum acaba nedir ...:85:

aynı durumu ben yaşadım düne kadar hatta dün gece kıvrandım resmen ağrıdan ölüorum sandım. ama bugün sona erdi öle çooook az bir batma var. ve yumurtlama dönemim sonrasında gerçekleşti bu sancılar.. sanırım ya geç döllenme oldu yada bebek rahime düştü İNŞALLAAAAAAHHHHH :)

Son düzenleme:

ahhhhhhh vermem miiiiiiiiiiiiiiiii p.tesi idrar testi yapcam wallahiiiii çarşambada kan tahliline gidicem Kİİ inşallahh KIRMIZI GELEMZ :\
dualarımızı eksik etmeyin arkadaşlarım neolur.... ben burada olan bebek dileyen isteyen ismini bildiğim bilmediğim tüüüümmm arkadaşlarıma dua ile niyaz ediorum sizlerde duanızda beni unutmayın

Son düzenleme:
ayyy hadii inşallahh canım ya heyecanlandım valla ben de :))

canım ben de herkese dua ediyorum Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın... Sen de güzel haberlerle gelirsin inşallahhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…