"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Hıım bakarım ozaman...Benımde 2gün geçikti adetim busabah o testten yaptım negatıf gerçi öglen kırmızılar geldı.
Ama tamda kırmızı degıl koyu bı renk anlamadım_?

Bebetime testlerinde yanılma mı oluyo canım_?

Ben korunurken 2 kere şüphelenip bebetime ile test yapmıştım ve ikisinde de silik ikinci çizgi çıkmıştı. Ömrümden ömür gitmişti kan sonucunu alana kadar :) İlaç kullanıyordum çünkü.

benim gibi umudu ekime kalan kimse yok mu arkadaşlar?
uzun zamandır sitenin takipçisiyim ama yazmak bugüneymiş bende ekim 15 i bekliyorum inşallah bebiş olur diyorum allah isteyen herkese tez zamanda nasib eder inşaalllaaahh :)

uzun zamandır sitenin takipçisiyim ama yazmak bugüneymiş bende ekim 15 i bekliyorum inşallah bebiş olur diyorum allah isteyen herkese tez zamanda nasib eder inşaalllaaahh :)

merhaba canım,benim de 14 ekim heyecanla bekliyorum,sende nasıl durumlar belirti var mı?

Çift çizgiyi görenleri kutluyorum burdan

benmde 8 günüm kaldı. Hafttaya salı büyük gün Artık belirti aramamaya karar verdim. Yok göğsüm şişti, yok damarlar göründü, yok batmalar fialannnn

5-6 aydır hep hüsran. Halbuki bütün belirtileri yaşıyordum ama bu ay çok rahatım. Saldım çayıra yani.

Stres yapmıyorum inanın. Bakalım bu taktik işe yarıcak mı :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…