"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Regl olmazsan 2-3 gün sonra tekrarla canım hamilelikte salgılanan hormonun idrara geçmesi biraz zaman alıyor. Sabredemem diyosanda kan tahlili yaptır kesin sonucu öğrenirsin. Allah'ım sabırlar versin. inşAllah hamilesindir. Bende gün sayıyorum umarım regl olmam :) :KK54:

Allah'ım hepimize sabırlar versin. Beklemek çok zor. Rabbim hayırlı bir zamanda nasip eder inşallah:KK54:

kızlar herkese iyi akşamlar...:KK16:

batıma 6 gün kaldı ama hiçbir belirti yok malesef:KK50: her ay yumurtlama döneminde kasık ağrısı olurdu.. ayrıca bat yaklaştıkça göğüs şişmesi sancıması, karın ağrısı, batması vsvsvs bir çok belirti oldu ama hep hüsran oldu fakat bu ay ne yumurtladığımı anladım ne de bir belirti hissediyorum.:KK53: acaba hiç bir belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur:44:???

kızlar herkese iyi akşamlar...:KK16:

batıma 6 gün kaldı ama hiçbir belirti yok malesef:KK50: her ay yumurtlama döneminde kasık ağrısı olurdu.. ayrıca bat yaklaştıkça göğüs şişmesi sancıması, karın ağrısı, batması vsvsvs bir çok belirti oldu ama hep hüsran oldu fakat bu ay ne yumurtladığımı anladım ne de bir belirti hissediyorum.:KK53: acaba hiç bir belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur:44:???

merhaba tatlım nasılsın epeydir denk gelemdik bazıları hiç belirti hissetmiyormuş bazılarıda adet belirtileri yasıyormuş benimde 7 gün kladı hiç bişi yok şuan :KK34:

merhaba tatlım nasılsın epeydir denk gelemdik bazıları hiç belirti hissetmiyormuş bazılarıda adet belirtileri yasıyormuş benimde 7 gün kladı hiç bişi yok şuan :KK34:

evet sunbalcım fazla uzun kalamadım bugünlerde karşılaşamadık canım..batlarımız da aynı .. aynen bende de hiç birşey yok aylardır ağrı sızı çeken ben bu ay hiçbirşey hisstmiyorum:KK43: yoksa diyorum bu ay yumurtlamamış olabilir miyim:KK53::KK5:

Kızlar benim adetime 6 gün kaldı ama idrarımda koyuluk başladı çok nadir koku oluyor. sol tarafımda ağrı yokta sanki damarım tutuluyormuş gibi bir his var. bide dün araştırırken okudum idrarda tortu oluyormuş az önce onu denedim pet şişede içinde beyaz küçük parçalar vardı sizce bu ay olmuş olabilir mi ? :KK16:

bende de bu belirtiler var ama cvp alamadım bugün kimseden :KK25:

evet sunbalcım fazla uzun kalamadım bugünlerde karşılaşamadık canım..batlarımız da aynı .. aynen bende de hiç birşey yok aylardır ağrı sızı çeken ben bu ay hiçbirşey hisstmiyorum:KK43: yoksa diyorum bu ay yumurtlamamış olabilir miyim:KK53::KK5:

canım bence panik olma geçen ay bi sürü belirti vardı sonucu gördük en iisi zamana bırakmak stresten uzak durmak için kitaba sardım başka işlerle uğraşıorum

canım inşallah tutmuştur bebişin de onun etkisidr ama ben 3 ay bu belirtileri çok yoğun yaşadım hepsi foss çıktı. inşş sennkilr gerçektir ve bebiş yapıyordur:)

ben 2 yıldır bekliyorum başımdan bi dış gebelik geçti. ve her ay başka belirtiler buluyorum ve her seferinde hüsran. inş bu ay da hüsranla sonuçlanmaz :KK50:

kızlar belirtilere çok takılmayın hepsi boş çıkıyor :KK19:

canım bence panik olma geçen ay bi sürü belirti vardı sonucu gördük en iisi zamana bırakmak stresten uzak durmak için kitaba sardım başka işlerle uğraşıorum
yok tatlım şu ana kadar ben de kafamı hep dağıttım ama sadece hiç zerre kadar olmaması dikkatimi çekti ondan şeyettimdiiii :KK1:

belirti olsa suç olmasa suç:KK1:
ben 2 yıldır bekliyorum başımdan bi dış gebelik geçti. ve her ay başka belirtiler buluyorum ve her seferinde hüsran. inş bu ay da hüsranla sonuçlanmaz :KK50:
cnm inşllh bu ay hamile kalırsın:KK16:

yok tatlım şu ana kadar ben de kafamı hep dağıttım ama sadece hiç zerre kadar olmaması dikkatimi çekti ondan şeyettimdiiii :KK1:

belirti olsa suç olmasa suç:KK1:

cnm inşllh bu ay hamile kalırsın:KK16:

aynen öyle saldım gitti sonu nereye varacak bakalım:KK1:

sunbalcım gerçek şu ki ben ilk ay çok heyecanlıydım, hevesliydim,ama artık daha umutsuzum.. hiç hamile kalamıycam gibi geliyor.. hayırlısı:KK43:

çok geç artık yaptım bile:KK1: kan verd,m öglen yarın alıcam hayırlısı inşallah adetime 6 gün varken kaç gibi bi deger hamile oldugumu gösterir acaba:KK17:

hadi bakalım yarını ve hayırlı haberini dört gözle bekliyoruz:)))) değer 5in üzerinde olursa hamilesin diye biliyorum ama zaten orda yönlendirirler seni heyecan dorukta :18:

sunbalcım gerçek şu ki ben ilk ay çok heyecanlıydım, hevesliydim,ama artık daha umutsuzum.. hiç hamile kalamıycam gibi geliyor.. hayırlısı:KK43:

canım umudunu kesme Allahtan umudumuzu kesersek olmaz hz musa ya Allah bir çifti gösterir ve hiç çocuklarının olmayacağını söyler yıllar geçer hz musa o çifti görür yanlarında çocuk vardır sonra rabbine sorar Allah ım sen bana bu çiftin hiç çocuğu olmayacağını söylemiştin Allah da ona evet öyle demiştim ama onlar benden hiç umudunu jesmedi bende onlara çocuk verdim diye cevap vermiş Allah ım ol deyince olacak Artık aşılaması var tüpü var herşeyin bir yolu blunur öyle insanlar varki gebe kalması mucize gözüyle bakılıyor ama bi bakmıssın hamile duamızı eksik etmeyelim olacak inş 35 yasına kadar korunmasız 1 yıl diyorlar ve 6 ayda % 80 gebelik oluşuyormuş ama benim 9. ayım bu ay 3 aydaha beklicem sonra dr gidicez nasip kısmet :KK49:

Ben hala regl olmadam stresten mi acaba? Birde bişey farkettim bendeki bütün hamilelik belirtileri psikolojik erken belirtilerin hiçbirini bilmiyordum. Sitede okudukça öğrendim hemen 1-2 saat sonra o belirtileri hissettim. Sanırım ben bu ay hamile değilim. Ümidimi kestim iyice bakalım gelecek aya inşallah:KK42:

9 gün kaldı batıma. İlk defa bu ay göğüslerim ağırmıyor. Genelde 10 gün önceden kesin başlardı. Bu ay klomen kullandım. Ondan mı ? :KK5:

bendede tam aksi ya normalde böyle agırmazdı gögüslerim heleki 10 gün öncesinden asla ama bu ay çok dolgun ve el degmiyor bende bu ay ilk defa klomen kullandım kafam karıştı iyice:44:

hadi bakalım yarını ve hayırlı haberini dört gözle bekliyoruz:)))) değer 5in üzerinde olursa hamilesin diye biliyorum ama zaten orda yönlendirirler seni heyecan dorukta :18:

:KK1: valla ne biliyim ya kısmet artık bekliyorum:18:

Günaydın kızlar sabah itibariyle tek çizgiyi yine gormuş bulunmaktayım ,aksamada kırmızıların geldigini haber veririm artık ... Herkese bol şans öpüyorum hepinizi......

X