"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

aynen canım ya çok haklısın,bende sürekli kendimi dinlerken buluyorum bata 5 gün kaldı bakalım hepimiz için hayırlısı olurinşallah :))

geçmiş olsun canım bence bir süre ilişkiye aravermilisin iltıhap geçinceye kadar tabi doktor neder bilmiyorum ama sen yinede dikkatet kendine :) güzel haberler alırız inşalla
:)

kızlarrrr merhaba
hamişlerimizi tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...

benim kahverengi lekelenmem geldi bir saate kadarda mensim başlayacak demektir.... batı henüz gelmemiş arkadaşlara bollll şans diliyorum allah inşallah gönlünüze göre verir.

benim bu ayda olmayacağı belliydi zaten.... benim gibi olan arkadaşlara benden bu akşamın hediyesidir bu şarkı....Bob Marley-Don't worry be happy - YouTube

hepinizi öpüyorum hoşçakalınnnn

bnm normalde 26 gunde bır olurdu adetım subatta we temmuzda kımyasal gebelık gecırdımmm...sonra 30 - 32 falan surmeye baslamıştııı...ama 2 ay korunduk doktor werdı sonrasında hep 26 gunde bır olmaya basladı eskı duzenıme dondum..şimdi bu ay acaba 26 gunde bır mı olack yoksa bnde 30 gunu mu bekleyeyımmmm....eger 26 olacaksa bat 11 ekım oluyo..bnm içimde bu ay olacak dıe bışi sölüooooo ama belırtı hıssedemıyorum..yanı kasıklarım belım agrıo ama gögüslerim normal herhalde oda en buyuk belırtı ne cok sey yazdım dımı...ama olsunn artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ))))))))))))))):

Süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

birdgirl,sengelen,ymc kızlar tebrik ederim...sağlıkla kucağınıza da alırsınız inş....

merhabala herkese....ben yeni üyeyim...bat 30 ekim...ilk gebeliğimde bebeğim karnımda öldü maalesef.kürtaj oldum...2 ay dinlendim şimdi tekrar başladık çalışmalara gerçi ilk aydan olmaz diye düşünüyorum ama yine bir umut diyorum....ekim...kasım...artık hayırlısı...beni de eklerseniz mutlu olurum

yeni hamişlerilerimizi tebrik ederimm çook sewindim Allah bizede bu mutluluğu en kısa zamanda yaşatır inş. :)

kızlar herkese selam... işlerim dolayısıyla 2 gündür topiğimize giremiyordum maşallah bereketlenmiş.. Allah inşallah önümüzdeki aylarda bizim de yüzümüzü güldürür...

bu arada ysmc birdgirl sengelen... kızlar tebrik ediyorum,hayırlı olsun, inşallah sağlıklı birer evlat dünyaya getirirsiniz:) bize de dua etmeyi unutmayın canlarım öpüldünüz...

kızlarrr adetime 4 gün var idrar testi yaptım çook silik bir çizgi çıktı olabilir mi acep bir şey

sanada hayırlı olsun canım ayın 9 u 3 tane hamişimiz oldu bence bu güzel :))) ilerki günlerde daha da hızla bu haberler yayılsın inş., Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.

görüşürüz canımmm

kızlarrr adetime 4 gün var idrar testi yaptım çook silik bir çizgi çıktı olabilir mi acep bir şey

olabilir tabiiii...silik de olsa pozitif sonuçta...kan testi yaptırdın mı ?bir bir güzel haberler geliyor şanslı topikten....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…