Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2054476 Kızlar bugün adetin 10.günündeyim, ovulasyon testinde gördüğünüz üzere silik çıktı ikinci çizgi. Ama benim akıntım var. Acaba yumurtluyo muyum test mi yanlış bilemedim yaa yardım :KK43:((
Canım akıntı yumurtlamadan 2-3 gün önce başlıyor, yumurtlama dan hemen önce kopkoyu çizgi oluyor benimde hep böyleydi 10. günde akıntım da başlamıştı 13. günümde koyu çift çizgi gördüm 14 ünde yine silikleşti.

Öyle mi, çok sağol canım ya çocuk mevzusundan önce bu kadar detaylı incelemiyordum hiç vücudumdaki belirtileri :) o yüzden bilemedim. Demek ki benim de 2 güne falan koyulaşır heralde. Bakalım bugünler de doğurganlığın yüksek olduğu günlermiş değerlendiriyoruz gün aşırı. Hayırlısı artık. Çok teşekkürler tatlım:KK200:

Bize de dua et. Hamile olanların duası makbuldurr. InşaAllah hayırlı zamanda biz de alırız bu güzel haberlerii:anneadayı::KK200: ve senin adına cook sevindimm. InşaAllah Rabbim eline de hayırlısiyla almayi da nasip eder.
Rabbim sizlere ve tum isteyen herkese tez zamanda nasip ederr inss 1 senedir bekliyorum umarim sizde daha fazla beklemezsiniz rabbim sizede yasatir bu mutlulugu bnde tam umudumu kesmisdim artik demeki zamani varmiss sizde umudunuzu hic kaybetmeyin sabredinnn:dua::dua:

Ayy maşallah :halay:Rabbim esirgesin 2 haftalığa göre 80 çok iyi hergün yükselir. 2 gün sonra yine kan ver anlrsın zaten değere göre. Çok sevindim adına bize de dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :dua:
Allh razi olsun cnm benim rabbim sizlerede nasip etsin insss umudunuzu hic kaybetmeyinn inanin olmuyorsa bi zamani vrdir 3 senelik ewliyim 1 defa kurtaj oldum 1 senedir olmuyordu demeki vakti varmiss cok sukurr oldu inss bu meleyimde beni brakmazzz:dua:

Yaa çok sevindim canımm :KK76:
Kendim olmuş gibi sevindim valla sağlıkla gelsin inşallah darısı bizim başımızaa..
Belirtin var mıydı peki direkt testle mi öğrendin canım sen?
Cooook saoll btanemm asilamamin 13. Gunuydu adete 4 gun vardi yaptim cikti ertesi gun kan verdim iste belirti en cok kasik agrisi arada batmalar, gugus agrisi ve arada bel agrisi simdilik bukadar cnmm rabbim sizlerede nasip eylesinn:dua:

Merhaba kizlar 3 yil oldu evleneli daha yeni karar verdik bir kere gittim doktora hamile kalmaman icin bir engel yok dedi benide ekleyin bat 23 ilk kez denedik bakalim insallah

Kizlar ben dün akşam test yaptım. Çok hafif ikinci cizgi silik cikti hayali gibi yani. Sonra sabah baktım o çizgi yok kaybolmuş. Böyle bişey yaşayan oldu mu aranizda?

Günaydın kızlar balbocuuu balbocuuu tebrik ederim canım allah sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayı nasil etsin inşallah. Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Bizlere ettiğin dua için de teşekkürler. Rabbim bizlerede nasip etsin.
Ben inofolic içmeye devam ediyorum. Bir yandan da bazı belirtiler hissediyorum ama sonra hüsran olmak istemiyorum. Goğüs uclarım fena acıyor. Bi koyulaşma görmedim ama ucları sanki yara olmuş yada enfeksiyon kapmış gibi acıyor iyice kırmızılaştı uçları.
Özellikle geceleri vuran kasık ve bel ağrım var ya 9 da işten çıkıyorum çok hafif ağrı var ama 12 oldummu oturduğum yerde kıpırdayamıyorum ağrıdan... Midem de az biraz hassas ama çok değil şimdiye kadar öyle istifra edecek gibi olmadım ama ağzım tatsız ve diş etlerim feci şişti belkide hepsi denk geldi başka sebeplerden hepsi belki ama birden geldi üst üste. Adet gecikmesinin 3. Gunu hayırlısı bakalım

Günaydın kızlar balbocuuu balbocuuu tebrik ederim canım allah sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayı nasil etsin inşallah. Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Bizlere ettiğin dua için de teşekkürler. Rabbim bizlerede nasip etsin.
Ben inofolic içmeye devam ediyorum. Bir yandan da bazı belirtiler hissediyorum ama sonra hüsran olmak istemiyorum. Goğüs uclarım fena acıyor. Bi koyulaşma görmedim ama ucları sanki yara olmuş yada enfeksiyon kapmış gibi acıyor iyice kırmızılaştı uçları.
Özellikle geceleri vuran kasık ve bel ağrım var ya 9 da işten çıkıyorum çok hafif ağrı var ama 12 oldummu oturduğum yerde kıpırdayamıyorum ağrıdan... Midem de az biraz hassas ama çok değil şimdiye kadar öyle istifra edecek gibi olmadım ama ağzım tatsız ve diş etlerim feci şişti belkide hepsi denk geldi başka sebeplerden hepsi belki ama birden geldi üst üste. Adet gecikmesinin 3. Gunu hayırlısı bakalım
test yapsana canim benim

Eee neden test yapmıyorsun ki?Ben olsam bir gün geçer geçmez yapardım. ..

Bu kadar belirti varken adetin eğer düzenliyse hemen test yap canım nasıl bekliyorsunn :)

Ya yapmak istiyorum ama hafta sonunu bekliorum hem pkoluyum o yüzden belli olmuyor ama benim çok aşırı bir tarih atma durumum yok 2 3 gun diyelim ama birde şu var geçen ay kimyasal gebelik geçirdim oda ileri değildi yani değerim 6 oldu ve 2 gun sonra yoğun kanamayla düştü. Belki oda etkiler diyorum ne bileyim daha önce bir dış gebelik ve bir kimyasal gebelik geçirdim ikisindede adetim geçtikten sonra silik çizgi gordum bu sefer varsa bile silik çizgi gormekten korkuyorum ama hala bekliorum hala adet yok zaman zaman olacakmış gibi oluyorum ama olmuyorum akıntım var sadece.

X