Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay aldim cnm varmis gebelik ya cok mutluyummmmmmmmm. Yeni daha 2 hafta degerim 80 normalmii

Yaa çok sevindim canımm
Kendim olmuş gibi sevindim valla sağlıkla gelsin inşallah darısı bizim başımızaa..
Belirtin var mıydı peki direkt testle mi öğrendin canım sen?

Kızlar ben evlenmeden önce 52 kiloydum boyum 167. Hayatım boyunca hep zayıf olduğum için evlendikten sonra aldığım 6 kilo bana çok fazla geliyor. 14 ayda aldım 58 oldum. Ben de yemek yemeyi çook seviyorum ve diyet yapamıyorum maalesef..
Ama her akşam bir kase (3 yemek kaşığı) yoğurt içine 1tatlı kaşığı kadar acı pul biber ve 1 tatlı kaşığı nane, birazda limon sıkıyorum yatmadan 1 saat kadar önce onu yiyorum. Size de tavsiye ederim sindirim sistemini inanılmaz çalıştırıyor. Daha iki günde farketmeye başlıyorsunuz..Yoğurt zaten karın bölgesi yağları yakmada çok etkili.
Siz de benim gibi diyet yapamayanlardansanız bu çok basit yapılabilecek birşey. Yoğurt kürünü yapın, ekmeği azaltın ve bol su için

Kızlar merhaba ben de bu dönemlerde hamile kalmayı çok isteyenlerdenim. Bat 9 ekim di daha doğrusu geçen ay 9 eylül de oldum ama tabi her zaman günü gününe olmuyorum... O şekilde bakarsak şuan 2 gun geçti bu arada ben bir yandan inofolic kullanıyorum aranızda kullanan varmı. Geçen ay ufak bir kimyasal gebeliğim oldu ilerleyemeden düştü zaten çok ufak bir değerdeyken yani adet e çevirdi. Bunun peşine vermişti doktor kullanıyorum nerdeyse 1 aydır şuan 3. Kutuya geçtim. Bi ihtimal bekliorum bakalım şuan kendimi zor turuyorum tahlil yağmamak için az daha bekleyeceğim... Sizlerde durum nedir ben tüm sayfayı okuyamadım yavaş yavaş okuyacağım

Bence erken gebelik testi yap kesin çıkar sonuç, nasılsa adet zamanın da gelmiş, hamileysen mutlu olursun, değilsen boşuna ümitlenmemiş olırsun

Bence erken gebelik testi yap kesin çıkar sonuç, nasılsa adet zamanın da gelmiş, hamileysen mutlu olursun, değilsen boşuna ümitlenmemiş olırsun
Peki ben bu ay aslında geç yumurtlamış olabileceğimi düşünüyorum oylede olsa çıkarmı dersiniz

Evet beklenen adet gününden bir hafta öncesine kadar doğru sonuç verdiği yazıyor
Olmazsa deniyim onu ya ama çok panik yapıyorum ben böyle allahım ya çıkmazsa ama ne bileyim çok değişik bir his... Eşimden gizli olsun istiyorum ama bu akşam alamam geç oldu yarında çalışıyorum bu saate kadar her türlü cumaya kalıyor o zamana kadar olmazsam zaten normal testte çıkmazmı.

Yarın öğle arasında eczaneye gidip alsan ? Dayanabilirim diyorsan da bekle cumaya kadar ama ne olacaksa öğrenmiş olursun

Kızlar bugün adetin 10.günündeyim, ovulasyon testinde gördüğünüz üzere silik çıktı ikinci çizgi. Ama benim akıntım var. Acaba yumurtluyo muyum test mi yanlış bilemedim yaa yardım ((

Kızlar bat 11 olan kimleri di ben dün test yaptım tek çizgi çıktı diye çöpe attım sonra bidaha bakayim dedim geri aldım çift çizgi vardı sonra bugün sabah bi damla kahverengi geldi hala bişey yok sizce olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…