Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tabiki istediğin zaman gidip sorabilirsin, ben genel muayene için gittim, ultrasonla baktı gördü söyledi.

Çok teşekkür ederim.O zaman yumurtlama dönemini beklemek anlamsız

Kullanan kızlar yorumlayabilir mi acaba sabahki ovulasyon testim bu şekilde, yumurta çatlamış demekmi oluyor yoksa çatlayacak demek mi oluyor, bu gece mi ilişki olmalı yoksa yarını mı değerlendirelim lütfen yardım

Bu ayı es gecicem muhtemelen kafam dinlensin biraz, bi daha ay tekrar başlıcam çalışmalara doktor kontrolunde. Doktor bana ilişki gunlerini veriyor bu saat bu gunde yapcaksın diyor bide çatlatma iğnesi yapıyor. Bu yuzden kısmet işi biraz bizimkisi, nasrettin hoca gibi ya tutarsa artık :)))

Kızlar benim sürekli sarı renkli akıntım var yani her gün az miktarda olsa var. Enfeksiyon falan yada üşütme kaynaklı oldu desem, idrarımı yaparken yanma olurdu oda yok. Neden acaba böyle.

Sarı renk akıntı rahimde enfeksiyonundan oluyor. Ben 4 sene atlatamadim. Yoğunluğu nasil peki?
Kızlar benim sürekli sarı renkli akıntım var yani her gün az miktarda olsa var. Enfeksiyon falan yada üşütme kaynaklı oldu desem, idrarımı yaparken yanma olurdu oda yok. Neden acaba böyle.

Aslında az önce lavaboya gittim peçeteye sildiğimde rengi beyaz, ama günlük pedde kuruduğu için galiba sarı. Yoğunluğuda katı değil normal bir sıvı.
Kasiklarda ağrı varsa,akıntının rengi sarı ,yeşil veya beyaz pynirimsi bir hakdeyse,akinti sık sık oluyorsa,ilişki sırasında ağrı ve sonrasında adet dışı ara kanamalarin oluyorsa,bunlar ve buna benzer şikayetler enfeksiyonundan oluyor...

Tamam canım bunlar olmuyor hayırlısı bakalım. Hamile değilsem bu ay doktora gidicem birde soğan kürünü yapıcam

Soğan kürünü dene derim.. ne olursa olsun sonucu cok etkili..
sogan kurunun tadi nasıl oluyor.yani icilebilecek gibi mi. Bana da çok söylüyorlar ama tiksinirim icemem diye düşünüyorum. Bir de kilo vermeye yardımcı olur mu acaba. Hamile kalana kadar 2-3 kilo vernek istiyorum...

sogan kurunun tadi nasıl oluyor.yani icilebilecek gibi mi. Bana da çok söylüyorlar ama tiksinirim icemem diye düşünüyorum. Bir de kilo vermeye yardımcı olur mu acaba. Hamile kalana kadar 2-3 kilo vernek istiyorum...
Ilık iciyorsun tadı yok bence hafif tatlı sadece. Ödemde attırıyor her seye yarar dene bence:)

Bende de enfeksiyon var antibiyotikle bir süre geçiyor yeniden oluyor. Soğan kürünü denemek istiyorum ama şimdi okudum söktürücü özelliği varmış o yüzden hergün içmemek lazım.böbrekleri yorar. Bide kilo verdiriyormuş

KIZLAR BU GÜNLERDE BU YAZIYI SIK OKUYORUM BİLGİNİZE
Yaygın bir yanlış inanç sık boşalmanın doğurganlığı azalttığıdır. Ancak iki günde bir ilişkide bulunanların sperm sayıları normal bulunmuştur. Sperm kalitesi normal olan 10.000′den fazla erkekte yapılan bir çalışmada her gün boşalma ile bile sperm sayı ve hareketliliğinde bir azalma gözlenmemiştir. Şaşırtıcı olan ise, sperm sayısı düşük olan erkeklerde her gün boşalma durumunda sperm sayı ve hareketliliğinin en yüksek düzeyde olmasıdır. Boşalma sıklığı sperm şekillerini de etkilememektedir. Ancak 10 günden fazla süren cinsel perhizden sonra sperm parametrelerinde bozulmalar başlamaktadır.

Günlük ilişki bir miktar avantaj sağlayabilmesine rağmen bu sıklıkta bir ilişki düzeni çiftler üzerinde gereksiz bir stres de yükleyebilir. Doğurgan olduğu tahmin edilen 221 çift üzerinde yapılmış bir çalışmada aylık en yüksek hamilelik şansı günlük ilişki ile elde edildi (%37). Gün aşırı ilişki buna yakın bir hamilelik oranı (%33) vermesine rağmen haftada bir yapılan ilişkide başarı şansı %15′e düştü.
http://www.canersonmez.com/index.php/2013/10/hamile-kalmak-icin-cinsel-iliski-sikligi/

Üç günü değerlendir ya gün aşırı ya da hergün. Çift çizgiden sonra yumurtan çatlıcak demek oluyor. 24-36 saat arası yaşıyormuş. Mesela bu gece yapcaksan yarın gecede yap ya da yarın sabah yap saat aralığını değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…