Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa aklımda deli sorular kızlar bir el atın bana

Adetin 8. günündeyim ve hala çok az da olsa leke geliyo bitmek bilmedi bu ay ne iş anlamadım. Üzerine bir de 3 gündür inanılmaz bir bel ağrısı var. 1 gece de aşırı baş ağrısı ve mide bulantısı yaşadım. Adetten sonra hamilelik testi yapmak saçma geliyor yok canım daha neler diyorum, ama bir yandan burada okuduklarımdan hamileyken bile adet görenler varmış falan.. ne yapayım bilemedim içimi kemiriyor

Delfin_ canım adetken gebelik olabiliyor duydum ama malum hava değişimi var mevsimsel bide il değişikliği yaptın mı ağır kaldırıp temizlik yaptın mı onlara da dikkat et tabi inşallah gebesindr de

Delfin_ canım adetken gebelik olabiliyor duydum ama malum hava değişimi var mevsimsel bide il değişikliği yaptın mı ağır kaldırıp temizlik yaptın mı onlara da dikkat et tabi inşallah gebesindr de

Temizlik yaptım da öyle ağır falan kaldırmadım, baya zamandır da dışarı çıkmıyorum hatta evdeyim. Belki de kendimi fazla dinliyorum ne bileyim bu gidişle hamile kalsam da anlayamayacağım heralde :) karnımda daha doğrusu yumurtalıkların oralarda damar atması gibi pıtpıtlanmalar hissediyorum ara ara. Ama bu his geçen ay da olmuştu bişi çıkmadı :- / Şaşırdım artık ne düşüneceğimi

Gece rüyamda regli olduğumu gördüm, kalktım test yaptım ne hayalet çizgi ne peri çizgi ne cin çizgi hiçbişi yok bu da demek oluyor ki 3 gun sonra kırmızılara merhaba dicem :)))

Gece rüyamda regli olduğumu gördüm, kalktım test yaptım ne hayalet çizgi ne peri çizgi ne cin çizgi hiçbişi yok bu da demek oluyor ki 3 gun sonra kırmızılara merhaba dicem :)))
nolcak bizim bu halimizzzz.. bende bu sabah regl oldum.. 2 gün erken bat tan.. geciksinde hamile olalım diyorum inadına erken gelio

Bende gece rüyamda test yaptığını gördüm pozitifti sabah kalkıp hemen test yaptım negatifffff

O damar atması hissi bende de var.. Hatta hamileyim sanıyırdum ilkkez hissetiğim için. Ama ben bunları tek seye baglıyorum artık.. Folik asit.. sonucta rahmi gebeliğe hazırlayıp rahim duvarını kalınlastırıyor ee bu da kanla damarla olacak sey.. Mantıken olumlu bir gidişat vücudumuz gebeliğe hazırlanıyor bence :)

nolcak bizim bu halimizzzz.. bende bu sabah regl oldum.. 2 gün erken bat tan.. geciksinde hamile olalım diyorum inadına erken gelio
Aynen ya benimde öle olur kesin :)))) Valla adete kalan o son 10 gun ne senaryolar çiziyoruz kendi kendimize :)))) hayır bide 30 lira kan tahliline verdiğim paraya acıyorum işten izin alıp gitmemde cabası 12 ekimden sonrada olmazsa bu iş kasımda doktor yolu gozuktu

Bende öğlen gideyimde folik asit alayım bosa zaman kaybediyorum neyi bekliyorsam, haa bide hamileyken kusmaktan kullanamıcaksınız ilaç felan, bol bol kullanın gittiği yere kadar hatta bi doktor bana omega 3 de vermişti hamileliğe hazırlık için

Kızlar bir şey soracağım. Allah öncelikle hayirlisini versin tabi ama ben de kız bebek ıstiyorum. Kız bebek için bildiginiz yöntemleri yazarsanız sevinirim...

Ben doktora gittim hersey normal dedi 6 ay dene olmazsa o zaman gel dedi:))) folik asit verdi sadece.. Stresten ya baska hic bi nedeni yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…