Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inş canım. Rabbim bir an önce hayırlısıyla verir ınş. ..

Kizlar adetim 5 gun geçti. Hcg kanda baktirdim 3.2 cikti sizce nedir bu dr negatif dedi ama benim aklim takildi. Beşe baya yaklasmis

Kizlar adetim 5 gun geçti. Hcg kanda baktirdim 3.2 cikti sizce nedir bu dr negatif dedi ama benim aklim takildi. Beşe baya yaklasmis
Cnm benim gec döllenme olduysa yukselebilir böyle olur değeri yükselenler var 2 gün sonra tekrar yaptir cnm kan testini

Benim gecen ay 0.10 cıktı bir bile değildi senin sanki 5e yakın gibi ama bi kaç gun daha adet olmazsan genelde adet tarihini 1 hafta gecince eğer geç döllenmeyse cıkıyor kanda

Kızlar 6 gün var adetime sadece göğüs acısı var suan. Birde yumurtlama günlerimde 1 gün degerlendirdik ilk ayımız. Sizce hamilelik olasılığı nedir? Ilk aydan hamile kalanlar olmuş mudur.
Valla 3 kuzeniminde eşi ilk geceden hamile kaldılar evleneli 1 ay olmasıyla hamilelik haberini almaları bir oldu ama tabi yaşları genc olduğu için olasılıkları daha fazla 20-25 yaş arası doğurganlık fazla oluyor gercekten

Diosunn kısmet canım bu ay geç başladık Ama neden olmasin... 2015 sin basın da evlendim bende acaba tembellesmis olabilir mi yumurtaliklarim .

Selam kızlar bat 18 ekim beni de ekleyin olursa ikinci olacak inşallah

mhnds_ canim senin de 11 ekimmiş. Sende ne var ne yok ?

Benimde 11-12 ekim arası. Afferdesiniz kabızlık, Hazımsızlık gaz ve gegirme problemi çekiyorum. Bulantı ve koku hassasiyeti tiksinme devam ediyor. Azı bitti çoğu kaldı. Elimde kagıt testlerden var fazlaca. Reglime kadar yapar yapar dururum artık deli gibi bi arkadasımın gecen hafta negatif cıkmış ama şimdi hamile olduğunu öğrenmiş oda burda üye. Tesadüfen bu sayfanın aynısından açılmışını gördüm orda gördüm arkadasını nıckınden tanıdım. Hayırlısı inşallah

Canım ben düşüğüme hamile kaldığım zaman koku hassasiyeti ağızda metal tadı mide bulantısı falan olmamıştı ama Ben bi gariplik olduğunu bir uykudan anlamıştım deli gibi uykum oluyodu iki iştahım çok açılmıştı doyduğunu hissetmiyordum üç tek sigaradan tiksinmiştim. O şekilde anlamıştım. Ama benimde ilk idar testinde negatif çıktı iki üç gün sonra pozitif çıktı ve kan testinde 784 olmuştu. Az daha bekle kan testi yaptır canım inşallah pozitiftir :)

Sol kasıkta agrı var.. şehirler arası yolcuklk yaptım cok kötüyüm suan. Kramp girdi bikaç kez yolda ani fren yapınca.. bir de gögüslerimde agrı filan yok sadece şişkinlik var..senin durum nedir?
Benim de göğüslerimde şişkinlik var. Kasıklarıma ağrı giriyor ama sürekli değil sancı gibi. Kendi kendime belirtiler yaratıyorm diyorum eşime :) bi de normalde bu kadar akıntım olmazdı. Yumurtlamadan beri akıntım devam ediyor tatlım. Senin belirtiler de inşallah bebiştendir.

senin de inşallah bebiştendir tatlım. Arkadaşının nicki neydi anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…