Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende zumba yapıyorum. Sorun olmaz diyorlar ama yine de Kafamda soru işareti var

Kızlar benim sol kasığında nerdeyse hiç geçmeyen bir ağrı var.ayaklarimi üşüyünce ve regl dönemlerimde dahada artıyor.egilonce bile batıyor sanki.ne olabilr ya kist falanmı var acaba diye doktora gittim hiçbirşey yok dedi gayet temiz dedi ama hala ağrıyor.kistin görülmeye ihtimali varmı acaba

Kızlar kızlaaarrr yaa benim takvime göre bu ay 15 i yumurtlama günü, 29ekim de yeni bat gözüküyordu ama ben 18inde ovulasyon testinde çift koyu gördüm şimdi benim adette geç gelir o zaman değil mi??

Öncelikle yeni anne adayları gelmiş hayırlı olsun sağlıkla doğsun bebişleriniz kızlar

Ama benim sorumu kimse cevaplamamış yokmu bir bilen acep

Adetimin 9. Günü yani bugün yumurtlama akıntısı geldi. Erken yumurtlayacam sanirim geçen ay tam 11.günü gelmişti bu akıntı. Acaba havuç yemekten erken mi yumurtluyorum anlayamadim

Kızlar kızlaaarrr yaa benim takvime göre bu ay 15 i yumurtlama günü, 29ekim de yeni bat gözüküyordu ama ben 18inde ovulasyon testinde çift koyu gördüm şimdi benim adette geç gelir o zaman değil mi??

Yeni girdigim icin topige goremedim bildigim bi konuysa yardimci olayim cnm

Sorum buydu canım benim var mı bir tahminin ya

Kızlar iyi gecelr ben adet oldum sandım ama iki gündür sadece leke var ve sağ kasiimda belinde çok agri var adet agrisi gbi ama hiç bisey yok bu yerlesme falan olabilirmi.. idrar testi yaptim cikmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…