Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşalr bu ay bende denemelere baslayacagim,ne zman anne olurum bilmiyorum umarim uzun surmez.doktora gitmedim henüz birkac ay kendim denemek istiyorum,varmi bana verebileceğiniz tüyolar çok acemiyim bu konuda.yumurtlama dönemi ilişkiye girmeye çalışmak dışında pek bir bilgim yok

Bende geldim :KK66: zaten bu topikdede olmazsa bir yilim dolmus olacak aralikta :KK43: tedaviye baslamam gerekir ama sigortam karsilamiyor insallah gerek kalmaz.. herkesin gonlune gore olur insallah:dua:

Bende varııımmmm. Ben pcosluyum ayrıca 21 mm lık bı kıstım var 3 ay tedavi oldum geçmedi bu ay doktora gidemedim muhtemelen kist duruyor yerinde yine de Allahtan umut kesilmez

İnşallah amin canım :) ben bu ay yumurta takibi yaptırıp çatlatma iğnesiyle hamile kalmaya karar verdim. İlk cocuktada öle yapmıştım hiçbi sorun olmadığı halde beklemek istemedim. Yine beklemek istemiyorum :KK43:
Nasıl bi işlem kolay mı biraz anlatabilir misiniz benim de kafama yattı ücretleri nasıl

Kızlar selam.. Ekimde biz de çalışmalara basliycaz.. Herkes için hayırlısı olsun.. Herkesin karnı bebiş dolsun inşallah dinimiz amin :anneadayı:

merhaba bende varım 12 sene sonra 2. çocuk planları yapıyorum :) adetime henüz 6 gün var bittikten sonra ekim ayında çalışmalara başlar. doktora gittim herhangi bir sorun görünmüyor folik 1 verdi 2 gündür içmeye başladım. rabbim herkesin gönlüne göre versin

Kizlar peki hayiti adet ile baslayip 15 gunmu icilcek yoksa hamile kalana kadar ayda 39 gun mu hic ara vermeden ben 15 gun ictim hatami yaptim acaba birakmakla yumurtlama haftamda birakmistim ben

X