💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hanımlar daha öncesinde doğum kontrol hapı kullanan var mı? Bıraktıktan sonra ne zaman normale döndü vücudunuz? Doktor bana 2-6 ay dedi ama internette başka doktorları izledim bırakılan ay yumurtlama başlar o yüzden gebelik oluşabilir demişler.

Ohh şifa olsun kuzum. Ben bugün çatlamadan sonra bıraktım çakşırı. Afra öyle demişti.

melisaa93 melisaa93 inofolici çatlamadsn sonra da kullanacak mısın kuzum? Ben benim kullandıklarını bıraksam mı devam mı etsem bilemedim
Çatlamadan sonra bırakıcam folik asit içeren başka bir vitamin kullanıcam canım. Regenesis max adı ☺️

Hanımlar daha öncesinde doğum kontrol hapı kullanan var mı? Bıraktıktan sonra ne zaman normale döndü vücudunuz? Doktor bana 2-6 ay dedi ama internette başka doktorları izledim bırakılan ay yumurtlama başlar o yüzden gebelik oluşabilir demişler.
Ben bıraktığım gibi hamile kaldım kuzum ertesi ay. Kimyasal oldu ama 😔

Beeeen geldimmmm 🙈Beni de ekler misin kuzum ? Geç gördüm hiçte dahil olmadım böyle bişeye ama sen açınca ben eksik kalmim dedim zamanımız güzel geçsin burda yüzünü görmediğim insanlar için mesajlarına heycanlanıyorum pozitiflere mutlu oluyorum 🤭
Sat19 agustos
Bat18 eylül

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin için canım yarın sabh takip etmeye başlasam olurmu ama daha önce düzenli ölçüm yapmadım çünkü
Adet zamanı başlaman daha iyi eğer bu ayda olmazsa ki temennim hamiş çıkman 🤰 o zaman adetin 1. Gününden başlarsın şimdi başla sen bana atarsın ben sana yorumlayabildiğim kadar yorumlarım 🫶🏻

6 ve 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti. Bugün regl günümdü gelmedi. Stres yaptım gecikti galiba belki folik asit de etkilemiş olabilir bu ağustos 20si gibi kullanmaya başladım daha. Yarın da gelmezse çarşamba test yaparım tekrar. Sizin var mı gebelik
Mevsimsel yada dediğin gibi stresten de olabilir yada geç döllenme olmuş olabilir 2 -3 güne gelmezse tekrar yaparsın 🤗 yumurtlamadan yeni çıktım beklemedeyim ama bence hamileyimmmmm (evrene pozitife enerji) 🤰🫶🏻🤲🏻♥️♥️

Mevsimsel yada dediğin gibi stresten de olabilir yada geç döllenme olmuş olabilir 2 -3 güne gelmezse tekrar yaparsın 🤗 yumurtlamadan yeni çıktım beklemedeyim ama bence hamileyimmmmm (evrene pozitife enerji) 🤰🫶🏻🤲🏻♥️♥️
Evet evet evrene güzel enerji yollayalım ben de hem buraya hem doktoruma güzel haberler vereyim hepimizin en yüksek hayrına olsun ❤❤❤

Aynı günü bekliyormuşuz 🤭 hadi uğur getirelim birbirmze benim pik 3 eylül çatlama 5 eylül oldu seninde öyle mi ?

Kız görmemişim cevap vermem mi hiç 😍😍 belimin altında yastıkla yatıyorum kuzum. Tüm tuşlara basıyorum her ay olduğu gibi 🤣. Geçmiş aylarda aşılama olduğum gün, eve gelince tekrar değerlendirmiştir. Şimdi sabahı mı beklesem, akşamı mı beklesem karar veremedim ya. Yumurtayı kaçırmak istemiyorum. Bugün 4de oldum aşılamayı. Yumurtanın ömrü 24 saatse yarın akşama kalmayacak. Sabah mı değerlendirelim bilemedim kız, kafam çok karıştı?
Sabah değerlendir sabah 🥰🥰

Beeeen geldimmmm 🙈Beni de ekler misin kuzum ? Geç gördüm hiçte dahil olmadım böyle bişeye ama sen açınca ben eksik kalmim dedim zamanımız güzel geçsin burda yüzünü görmediğim insanlar için mesajlarına heycanlanıyorum pozitiflere mutlu oluyorum 🤭
Sat19 agustos
Bat18 eylül
Hoş geldin kuzum ekledimmm🥰🥰

Kız görmemişim cevap vermem mi hiç 😍😍 belimin altında yastıkla yatıyorum kuzum. Tüm tuşlara basıyorum her ay olduğu gibi 🤣. Geçmiş aylarda aşılama olduğum gün, eve gelince tekrar değerlendirmiştir. Şimdi sabahı mı beklesem, akşamı mı beklesem karar veremedim ya. Yumurtayı kaçırmak istemiyorum. Bugün 4de oldum aşılamayı. Yumurtanın ömrü 24 saatse yarın akşama kalmayacak. Sabah mı değerlendirelim bilemedim kız, kafam çok karıştı?
Yarın sabah değerlendirin balım ohhh gelsin bebiş🥰🥰

Kuzum koltukaltı ölçsek olmaz mı ? Benimde bat a yarın itibari ile beş kalıcak

X