💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah sağlıklı gebelik geçiririz kuzum🙏🏻 Tüpün alınmış mıydı? İnşallah bekletmeden gelir müjden🤍
Biraz önce doktordan çıktım. Değerim 308 yükselmiş 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Ultrasonla baktı sıvı birikmesi yok rahim kalınlaşmış bunlar gayet iyi dedi.
Güzel haberler almak çok mutlu ediyor beni 🤗2 gün önce vermiştin demi canım sen bir önceki kanını değerin o zaman kaçtı bana kalırsa kesin ikiz geliyor öyle hissediyorum 🤭🤭🤭

Tamemen koyu olmasını beklemedim hemen de dedim en azından artarak gider baktıklarımda öyle oluyodu 5-6 gündür bu şekilde kalınca acaba diyor insan ama bunu görmek biraz iyi geldi benimde aynı böyle bazen silik bile çıkmıyor derecede
Bende ilk defa denediğimden çıkmadığında acaba sıkıntı mı var acaba bu ay yumurtlamayacak mıyım diyordum canım ama normalmiş ☺️

@edahandro @Merve3553 L A L L A L kızlar ay bugün sabah uyandım koltuğa oturdum ama kasığımda nasıl bir ağrı kasılma desem bana 2 dakika nefes aldırmadı valla 🤷‍♀️ara ara kasık ağrısı oluşuyo
Bende hafiften var kasık ağrısı ama bel ve sırt ağrısından fındık falan toplayamadım şuanda baş ağrısı mevcut inşallah bebiştendir ikimizinde 🤲🏻😍

Pek bir şey anlatmıyor canım. Bu kullandığın program her ne ise üç ayrı fazda veri toplayarak bir ilişki kurmaya çalışıyorlar benim anladığım. Yani bu konuda çok büyük ölçekli bir istatiksel çalışma yapılmadı bugüne kadar, Bizim bu çalışmadaki amacımız üç fazlı bu modelin gebelikte, gebelik dışındaki çizelgelere göre daha sık meydana gelip gelmediğini anlamaya çalışmaktır falan demiş.
Bilgi vermiş yani teşekkür ederim 🙏🏻

X