💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bana bir yardım edin ya doğurganlık günümü 2 uygulamada takip ediyorum birinde 16sı görünüyor birinde 19u 3 eylül son adet tarihim ya kafam karıştı
Kaç günde bir adet oluyorsun canım o da önemli? 28 günde oluyorsan ilk günden itibaren üzerine 14 gün koyarak hesaplayabilirsin. Bu da ayın 17si oluyor. 18i muhtemelen çatlar. Ama bence sen 10. gün itibariyle gün aşırı denemeler yap.

Yani 13 Eylül 15 Eylül 17 Eylül hatta bundan sonra 18 Eylül 19 Eylül üst üste olabilir eğer spermlerle alakalı bir sıkıntınız yoksa.

Evet evet eylül döngüm genelde 27 28 gün oluyor tabi sonuncusu 26 gün oldu gittikçe kısalıyor sanki 😂 ama bu ay hsg çekildiğim için umutluyum 🥰 hsg görüntümü de ekleyeyim hatta 🥰
Merhaba bu ay ben de hah çekildim doktor nasıl yorumladı ? İnşallah bu ay güzel haberi alırsın ☺️ hsg sonrası şans artıyormuş.

Yaa hayırlı olsun bende Mayıs ayında dış gebelik geçirdim korunma sürecinden sonra ilk denememiz lütfen bana da dua et hamilelerin duası kabul olur

Kan sonucun çıkarsa bizi de haberdar et
İnşallah sağlıklı gebelik geçiririz kuzum🙏🏻 Tüpün alınmış mıydı? İnşallah bekletmeden gelir müjden🤍
Biraz önce doktordan çıktım. Değerim 308 yükselmiş 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Ultrasonla baktı sıvı birikmesi yok rahim kalınlaşmış bunlar gayet iyi dedi.

X