💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayy erken iyidir yaa onunla beraber tatmak herseyi cok guzel bi his bence
19 yaşımda anne olan biri olarak evet çocuğun ile büyüyor ve şekilleniyorsun her şey çok başka oluyor 2nci çocuğuda 33ysşımda doğurdum baya zor oluyor ama anlatılmaz bir duygu galiba şimdide 3ncüye hamileyim Allah hak eden kimsenin kucağını boş bırakmasın

Geçen bir yazı okudum çatlamadan önce yaşanan ilişkiden tutma ihtimali daha yüksek oluyordu ben çok umutluyum senin için Yumurtan çok iyi bu ay belliki kendini farkettirdi

Günaydın Bugün doktor randevum var. Hamişlerden biri Doktordan tutunması için progestan isteyin diye birşey demişti diye hatırlıyorum. Aklınıza gelen başka şeyler varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Eklentiler

• 2B1DBF42-5CD9-402A-AA78-A5059368F480.png
    150,9 KB · Görüntüleme: 36
ben de katılmak istiyorum ama nasıl olacak

Melisa sen neler yapıyorsun canım?
İyiyim canım bu aralar işlerim yoğun onlarla uğraşıyorum. Bebiş çalışmaları da biraz sallantılı gidiyor hormon değerlerimden biri çok düşük çıktı onu normal seviyeye çıkarmaya çalışıyorum beslenmeme dikkat ederek. Regl olunca tekrar ölçtürcem İnşAllah düzelir Hormonların hepsi normal olmadan boşuna uğraşıyorum gibi geliyor tabi vakti gelince her türlü olacağını biliyorum ama yinede karşıma çıkan engelleri aşmaya çalışıyorum

Sen nasılsın iyi misin? Neler yapıyorsun

Hadi hayirlisi kuzum. 10 gun sonra verirsin insallah guzel haberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…