💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar geçen gün bişey araştırırken tesadüfen bu cıktı karşıma bende ekran görüntüsü aldım. Daha önce yağmur suyunun şifalı olduğunu hastalıklara iyi geldiğini duymuştum. Bunu da görünce sizinle paylaşmak istedim. Kim bilir belki bu vesileyle bi kız kardeşimin sevinmesine vesile olurum..❤ dualar hangisi bilmiyorum belki aramızda bilen biri vardır. Not: emin değilim ama fatiha,Ayet-el kürsi,ihlas, felak ve nas olması lazım.

Eklentiler

• 20230914_001854.jpg
    20230914_001854.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Yumurtalık veya rahim kisti olan veya tüplerde tıkanıklık olan bayanlarda kırmızı yonca bitkisinin özü ve çayı tercih edilebilir. Kırmızı yonca, lenfatik kanalların açılmasına yardım eder. Bu şekilde kısırlık destek tedavisine katkısı olur.

Kızlar selam ayın 11-12si gibi regl olmam gerekiyordu iki gün gecikti. 3. Gün yani bugün 6 gibi yumurtlama gibi akıntım çoğaldı peçeteye silince de parlıyor hatta. Rengi pembe. Ne kahverengiye ne de kırmızıya döndü. Pıhtı falan koyuluk yoğunluk giçbişey yok. Hafif pembe sulu yani. Sizce nedir, ben bu saate kadar 10 kere adet olmuştum ve ağrıdan da gebermiştim. Daha yeni yeni düzeliyo olurdum ağrı kesicilerle. Hiç ağrım yok. Yumurtlama döneminde iç çamaşırımız ıslanır ya o kadar. Fikriniz var mı yarın doktorumu arayacağım ama bana sabahlar olmayacak bu gece. Bu arada midesi kalkan olursa açıklamalarımdan affola 🙏🙏

Kızlar selam ayın 11-12si gibi regl olmam gerekiyordu iki gün gecikti. 3. Gün yani bugün 6 gibi yumurtlama gibi akıntım çoğaldı peçeteye silince de parlıyor hatta. Rengi pembe. Ne kahverengiye ne de kırmızıya döndü. Pıhtı falan koyuluk yoğunluk giçbişey yok. Hafif pembe sulu yani. Sizce nedir, ben bu saate kadar 10 kere adet olmuştum ve ağrıdan da gebermiştim. Daha yeni yeni düzeliyo olurdum ağrı kesicilerle. Hiç ağrım yok. Yumurtlama döneminde iç çamaşırımız ıslanır ya o kadar. Fikriniz var mı yarın doktorumu arayacağım ama bana sabahlar olmayacak bu gece. Bu arada midesi kalkan olursa açıklamalarımdan affola 🙏🙏
Günaydın gebelik testi yaptınız mı acaba

Bence siz bi test yapın ilk idrarla

Günaydın kızlar ben yine negatif 😅 regli bekliyorum artık tüm belirtilere rağmen ki göğsüme çok şaşırıp umutlanmıştım ucu çok acıyor demek ki nasip böyleymişş ☺️

Yükselerek devam ederse çatlamıl olabilir mi kuzum belki büyüyor çatlamaya hazırlanıyor ondan da agrın olmuş olabilir kuzumm

Sen dolu boş devam et te aşkım bakalım görürüz elbet ☺️

Bende merak ediyorum :) ovü testi dışında yumurtlamış gibisin :)
Evet kızlar yumurtam çatlamış. Hem de dün okuldayken çatladı sabah eminim. Çünkü sol kasığım çok ağrıdı belime vurdu ağrısı. İlk kez bu kadar ağrı hissettim. Şu ilişki azlığına bakar mısınız artık kısmet diyorum nasibinde varsa gelmek gelir. Dün çarpı atamadık berbat bir gün geçirdim okulla alakalı tüm günüm ağlamakla geçti. Bugün olur ilişki ama dün sabah çatladı eminim yani. Bir önceki gece ilişki olmuştu artık içeride olan spermler karşılaydıysa olur. Ovu testinde piki göremedim koyuluğu yakaladım ama belki ben kaçırdım bilemedim kısa sürede çatlamış olabilir. Ama size şunu söyleyeyim dün kasığım ağrıdı ya çok fena ondan önceki günlerde sol tarafımda hep batma şeklimde ağrılarım oldu resmen yumurtanın büyümesini hissettim bu ay. Artık gerisi kısmet ya. edahandro edahandro

Eklentiler

• IMG_8590.jpeg
    IMG_8590.jpeg
    135,4 KB · Görüntüleme: 62
Hayırlısı neyse o olsun hakkımda ve hakkımızda inşAllah canım🤲🏻
İlk 2 ay üzülmüştüm olmuyor diye(oğlumu doğuma 2 hafta kala kaybettim) linç yemiyim şimdi çok erken diye😂
Şuan tamamen hayırlısıysa olsun kafasındayım🤍
Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin evlat acısıyla imtihab edip kucaklarımızı boş bırakmasın inşAllah🤲🏻🤲🏻❤️
Amin Başın sağolsun canım neden kaybettin sebebini söylediler mi

SAT 28 Ağustos
BAT 22 Eylül

Yumurtlama 8-9 Eylül.

Beni de ekler misiniz?

Bir çocuğum var.
Temmuz ayında da bir düşük yaptım.

İnnovita ultra hızlı gebelik testi aldım.
Yarın yani yumurtlamanın 7. günü test yapsam sonuç verir mi sizce?

Evet kızlar yumurtam çatlamış. Hem de dün okuldayken çatladı sabah eminim. Çünkü sol kasığım çok ağrıdı belime vurdu ağrısı. İlk kez bu kadar ağrı hissettim. Şu ilişki azlığına bakar mısınız artık kısmet diyorum nasibinde varsa gelmek gelir. Dün çarpı atamadık berbat bir gün geçirdim okulla alakalı tüm günüm ağlamakla geçti. Bugün olur ilişki ama dün sabah çatladı eminim yani. Bir önceki gece ilişki olmuştu artık içeride olan spermler karşılaydıysa olur. Ovu testinde piki göremedim koyuluğu yakaladım ama belki ben kaçırdım bilemedim kısa sürede çatlamış olabilir. Ama size şunu söyleyeyim dün kasığım ağrıdı ya çok fena ondan önceki günlerde sol tarafımda hep batma şeklimde ağrılarım oldu resmen yumurtanın büyümesini hissettim bu ay. Artık gerisi kısmet ya. edahandro edahandro
Kuzum bugün ve yarın ilişki olur hiç sıkıntı yapma dün olmuş zaten bende öyle hamile kaldım olacak inşallah inan buna yeter balım 😍😍😍😍

Merhaba kızlar 2 kere gebelik testi verdim ikisi de geçersiz çıktı o pembe çizgi T de kalıyor C ye gitmiyor hastaneye gidip elim boş dönmek istemiyorum başına böyle bir şey gelen var mı

X