💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Günaydın kızlar ben yine negatif regli bekliyorum artık tüm belirtilere rağmen ki göğsüme çok şaşırıp umutlanmıştım ucu çok acıyor demek ki nasip böyleymişş
Canım sağlık olsun doğru zaman değilmiş demekki. Bazen vücudumuz bizi şaşırtıyor. Geçen ay hamile olmadığım halde bende hamilelik belirtileri gösteriyodum. Çok odaklanınca bedenimizi yönlendiriyoruz sanırım. Umarım önümüzdeki ay senin ayın olur

Hangisi dusuk çıktı canim? Aslinda bir sebep bulmak da iyi bir sey sanki bir acidan. Duzeltilince olacagina dair umut artar. Ama yine de insallah regl olmazsin demekten alamiyorum kendimi
Ben de hayatimi biraz daha duzene koydum sanirim. Beslenme icerigimi duzelttim. Daha sağlıklı seyler yemeye calisyorum. Yuruyuse basladim her gun olmasa da yapamaya çalışıyorum. Ovulasyona da 1 2 gun kaldi sanki takip yapiyorum artik hayirlisi

Ayyy hadi inşallah hiç düşmez ama yerleşme düşüşü oluyor falan diyorlardı kızlar bazen bende o yok sanırım umudumu kaybetmeyeyim yine de dimi
Daha erken canım bende femometer 10. Günü yerleşme düşüşü gösterdi ama çok düşmedi ateşim bak ff ateş tablom

Eklentiler

• C969C399-7F14-467E-9415-AE66758413F1.jpeg
    168,8 KB · Görüntüleme: 106
Bende varım ama

İnşallah canım insan sürekli belirti arıyor haklısın okudukça hissettikçe nasip diyelim

bizde tüp bebeğe başlıcaz allahın izni ile. pcos var bende şuan doktorum doğum kontrol hapı verdi yumurta toplama öncesi yumurtalarım eşitlensin diye.. sizdede öyle oldu mu ? bundan sonra ki süreçler neler birbirimize destek olalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…