💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

B Betulqasem canım merhaba hoş geldin aramıza canım bende pcoluydum benim fazla kilom vardı bunun için hormonlar tavan yapmıştı ve pco ortaya çıkmıştı doktorumun bana söylediği tek şey stres ve sıkıntı yapmamam gerektiğiydi ilk başta. Daha sonra kilo vermem gerektiğini ve kilo verince bile kendi kendine iyileşecegini söyledi ve yanında ek olarak yemk aralarında içmem gereken glifor adında bir hap vermişti ben bunları kullandım ve ayriyeten 22 kilo verdim ve eski sağlığıma kavuştum benim serüvenim böyleydi yenmek imkansız birşey değil

Estagfurullah olurmu oylesey hic duymadim ama bi arastirayim ee soyle afet bittikten sonra belkibirinden biri tutar diye birer gun arayla degerlendiriyorum bi daha adet olana kadar

Muhteşem açıklaman için ben teşekkür ederim balım sana

24 Eylül bat benide ekle

Muhteşemsiniz kızlar

Sen dolu boş devam et te aşkım bakalım görürüz elbet

Hosbuldum cok tatlisiniz hepiniz yacok tesekkur ederim benim tum dwgerlerim normal kilom da normal seviyede 20 kilo verdim bu ay da sogan kuru denedim insallah faydasi olur dun test yaptim tek cizgi. Bazi nisaneler vardi belki dedim vardir yokmus ama olsun

Bende merak ediyorum :) ovü testi dışında yumurtlamış gibisin :)

Beklemesi zor oluyo ama sürekli test yapmakta yormuyor mu kız kafa hep oraya odaklı insan kendini stres makinesine çevirir
25 bat zaten balım yanı 4 gun yapıcam ben 10 15 gün önceden teste başladığımı bilirim ama şuan bacak ağrım çok fazlalaştı birde açım sürekli yiyorum görende kıtlıktan çıktım sancak

Eee sanirim ben biraz acemiyim de bana bu isin mantigini anlatir misiniz ovulasyon nasil yapilir yumurtladigimi nasil anlarim
Ovulasyon testi kullanmadan önce sıvı alımına dikkat etmek gerekiyor, genelde önerilen test yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakmak. Adetin bittikten sonraki gün teste başlarsan yumurtlamayı kaçırmış olmazsın. Lh hormonunu ölçüyor bu test, ilk başlarda dalgalanmalar olabilir. T çizgisi her zaman koyu çıkar, c çizgisi ise senin vücudundaki hormonu gösteren kısımdır. C çizgisi de ilk çizgi kadar koyu ise yumurtlama olmuştur. Bu yumurtlama 2-3 gün kadar sürebiliyor. İkinci çizgi silikleştiği zaman çatlama olmuş demektir. Yumurtlama, çatlama ve çatlamadan sonraki iki günü değerlendirmek önerilir. Eşinizde sperm sorunu yoksa o günlerin hepsini değerlendirebilirsiniz, sperm sorunu varsa gün aşırı öneriyorlar. Akıntın varsa yumurtlamanın olma olasılığı yüksek oluyor. Vücudunu bu şekilde takip edebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…