💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hosbuldum cok tatlisiniz hepiniz yacok tesekkur ederim benim tum dwgerlerim normal kilom da normal seviyede 20 kilo verdim bu ay da sogan kuru denedim insallah faydasi olur dun test yaptim tek cizgi. Bazi nisaneler vardi belki dedim vardir yokmus ama olsun
Ben.sogan kürü ile üç defa hamile kaldım canım inşallah sende kalırsın bu yöntemle benimde yumurtam tembeldi klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama olmadı femara kullanıp kalan var yumurtayı büyütmeye faydası var canım

Ovulasyon testi kullanmadan önce sıvı alımına dikkat etmek gerekiyor, genelde önerilen test yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakmak. Adetin bittikten sonraki gün teste başlarsan yumurtlamayı kaçırmış olmazsın. Lh hormonunu ölçüyor bu test, ilk başlarda dalgalanmalar olabilir. T çizgisi her zaman koyu çıkar, c çizgisi ise senin vücudundaki hormonu gösteren kısımdır. C çizgisi de ilk çizgi kadar koyu ise yumurtlama olmuştur. Bu yumurtlama 2-3 gün kadar sürebiliyor. İkinci çizgi silikleştiği zaman çatlama olmuş demektir. Yumurtlama, çatlama ve çatlamadan sonraki iki günü değerlendirmek önerilir. Eşinizde sperm sorunu yoksa o günlerin hepsini değerlendirebilirsiniz, sperm sorunu varsa gün aşırı öneriyorlar. Akıntın varsa yumurtlamanın olma olasılığı yüksek oluyor. Vücudunu bu şekilde takip edebilirsin
Gercekten sahane insanlarsiniz cok guzel ayfinlandim tesekkur ediyorum

X