💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynen bende katılıyorum bur da bir formda adete altı gün varken çok net iki cizgiyi.gormuştü erken yumurlamis adet bitmiş üç gün sonra yumurlamis
Ben test kullandığım ikinci ay 22.döngü günümde yumurtlamıştım mesela. Çok değişken olabiliyor bu ay yumurtlama olmıycak denilen zamanda bile bi anda pat diye pik gören çok insan oldu Orangegreysky Orangegreysky

Oncelikle herkese merhaba. 20 yasindayim yaklasik 2 yildir evliyim ve cocuk dusunmuyorum diyehic dusuedim korunmadim hic baktim bu surecte olmuyor doktora kp trole gittik pcos tanisi koydu baska hicbir problemimiz yok bu surectw d vitamini klomen folbial vibi folik asitler kullandim burayikesfettim arastirdim spgan kuru iyigeliyormus yaptim kilo dediler 20 kilo verdim ona ragmen yine de olmuyor yumurtalarim istenilen boyuta gelmiyor aymi durumu yasayan varmi

Yumurtlamadan belli bir süre önce beraber olunca ve sonrasında korunmalı ilişki olunca kız olma şansı artıyormuş buradaki mantık kız spermlerimin yavaşlığı bir aradaş öyle kız yakaladı 2 erkek sonrası Tabiki Allah en iyisini bilir
Ay gerçekten mi ya 🙈 bize kız erkek fark etmez sağlıkla gelse yeter 🥰 sizin de gölüzüne göre versin rabbim 🤭🥰

Oncelikle herkese merhaba. 20 yasindayim yaklasik 2 yildir evliyim ve cocuk dusunmuyorum diyehic dusuedim korunmadim hic baktim bu surecte olmuyor doktora kp trole gittik pcos tanisi koydu baska hicbir problemimiz yok bu surectw d vitamini klomen folbial vibi folik asitler kullandim burayikesfettim arastirdim spgan kuru iyigeliyormus yaptim kilo dediler 20 kilo verdim ona ragmen yine de olmuyor yumurtalarim istenilen boyuta gelmiyor aymi durumu yasayan varmi
Pcos değilim ama inositol takviyesini araştırmanı öneririm. İnositolün pcosa faydalı olduğunu, adet olamayanların bile adetini düzene soktuğunu okumuştum. Yanlış yönlendirmek istemem daha iyi bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen

Ya inşallah hamilesindir 🥹🤍🙏
Hayırlısı neyse o olsun hakkımda ve hakkımızda inşAllah canım🤲🏻
İlk 2 ay üzülmüştüm olmuyor diye(oğlumu doğuma 2 hafta kala kaybettim) linç yemiyim şimdi çok erken diye😂
Şuan tamamen hayırlısıysa olsun kafasındayım🤍
Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin evlat acısıyla imtihab edip kucaklarımızı boş bırakmasın inşAllah🤲🏻🤲🏻❤️

Gunlerdir gecmeyen bel agrisi sol kasik agrisi ve inanilmaz bi yorgunluk hissi var vecmiyor ayak agrisi basladi pcos lu olup bunlari yasayan varmi acaba

ovulasyon takipi hic yapmadim cunku istenilen boyutta degil yumurtalarim etkili olacagini dusuedim
Hoşgeldin aramıza öncelikle 🌸 Burada hepimizin farklı hikayeleri farklı sağlık sıkıntıları yada hiç nedensiz bebişlerine kavuşma zamanının uzama durumları var . İlaç gibi gelicez birbirimize hepimizin amacı bebişlerimizi kucağımıza almak ama olmazsa daha zamanı varsa bile güzel dostluklar kurarak bu süreci yüksek motivasyonla geçirmek. Ben pcos değilim amh sıkıntım var maalesef . Benim sana naçizane önerim olacak doktor mfk yı hiç duydun mu bilmiyorum ama bi bakmanı öneririm. Ben daha önce kullandım takviyelerini şuan yine kullanıyorum faydasını gördüm. Çevremde pcos yüzünden 5 yıl bekleyen mfk sayesinde bebeğine kavuşan bi arkadaşım var. Birde döngünün 21.gününü mutlaka değerlendirmelisin. Çok uzun yazdım kusura bakma 🙈🤍

Hoşgeldin aramıza öncelikle 🌸 Burada hepimizin farklı hikayeleri farklı sağlık sıkıntıları yada hiç nedensiz bebişlerine kavuşma zamanının uzama durumları var . İlaç gibi gelicez birbirimize hepimizin amacı bebişlerimizi kucağımıza almak ama olmazsa daha zamanı varsa bile güzel dostluklar kurarak bu süreci yüksek motivasyonla geçirmek. Ben pcos değilim amh sıkıntım var maalesef . Benim sana naçizane önerim olacak doktor mfk yı hiç duydun mu bilmiyorum ama bi bakmanı öneririm. Ben daha önce kullandım takviyelerini şuan yine kullanıyorum faydasını gördüm. Çevremde pcos yüzünden 5 yıl bekleyen mfk sayesinde bebeğine kavuşan bi arkadaşım var. Birde döngünün 21.gününü mutlaka değerlendirmelisin. Çok uzun yazdım kusura bakma 🙈🤍
Döngünün 21. Gününün önemi nedir acaba☺️

X