💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet bunu biliyorum görmüştüm kuzum bence hamilelik var benimde erken gebelik testinde gözüküyordu normalde gözükmedi 2 gün sonra normal kaset testte de gözüktü seninde öyle olur inşallah
Hiç emin olamadım canım çok silik yani erken gebeliklerde çıkıyor sadece şuan ilişki sonrası 13 günüm o yüzden net çıkardı olsaydı diyorum ama belki geç döllenme

Kızlar birşey sorucam diyabeti olup gebelik bekleyen var mı aranızda
Benim bir tanıdığım var canım kadın 4. Bebeğine hamile hiç de dikkat etmiyor kendine herşeyi de yiyip içiyor hicde zorlanmıyor. Bizler biraz da pimpirik takıntılı takım olarak herşeyi çok kafaya takıyoruz. İnslalh bu sefer bebişlerimize hepimiz kavuşacağız içini ferah tut kötü düşünceleri kafandan at

Çeken yer bul sensiz bırakma kendinede dikkat et bak

Hiç emin olamadım canım çok silik yani erken gebeliklerde çıkıyor sadece şuan ilişki sonrası 13 günüm o yüzden net çıkardı olsaydı diyorum ama belki geç döllenme
Biz seninle birlikte öğreneceğiz galiba canım günlerimiz arka arkaya. İnatçı çıktı bu bebisler göstermiyorlar kendilerini

Kızlar benim pazartesi solda 23mm sağda 16mm yumurtam vardı. Aynı gün saat 4 gibi ovitrelle yaptım. Aynı zamanda kendim ovülasyon testiyle de takip ediyorum pazartesi gününden beri yani 3 gündür pik gösteriyor hala silik olmadı sizce neden böyle

Bazen 2 3 gün pik kalabiliyor canım normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…