💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım çizgi var ama olması gerektiği yerde mi anlayamadım testinin markası nedir acaba ? Başka bi test ile denemelisin erken gebelik testi olsun ama yine benimde bu şekildeydi inşallah vardır 🙏
Bebe time falandı çok güvenmedim ben buna. 2 gün önce prodictor yaptım çok hassas olan onda hemen çizgi çıkmıştı görselini atayım. Kaset testte çıkmıyor.

Eklentiler

• IMG_20230912_035135.jpg
    IMG_20230912_035135.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 65
İnşallah canım regl 2 gün var kasette çıkmıyor ama.
Öncesinde negatif görüp Adet günü bile pozitif gören var adet geçmesinde bile her şey olabilir siz yinede takip edin kırmızıları görmeden umudunuzu kaybetmeyin

@Sipser esen-ruzqar esen-ruzqar @Papatyam000 B Butterfly193 @Dunyamelekoldu @pellypell L A L L A L @begmsss
Kızlar adet günlerimiz aynı olanlar ve çok yakın olduklarımız var🤩
Belirtileriniz var mı?
3 gündür dayanamadığım şekilde bel-bacak her an adet olucakmışım gb ağrılarım var.
Göğüslerim çok sızlıyo kasıklarım batıyo ara ara. Erken adet olucaksam oluyim artık dedirten ağrılarım var🤔
Kuzum bende göğüslerim şiş gibi birde gaz oluyor nedense 🙂😄 Bata daha 8 var ama cokk simdi bile degerlendirsek olur Belki 2.kez yumurtlariz falnn

Sabah yapmıştım eşim hiç bir şey yok dedi ben 5 dakika içinde beliren hayalet çizgi gördüm 🤭 çantama atmışım acaleden

X