💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hahaaha sabahlari o kadar aç uyaniyorum ki şu mesajı karnınız aciktı mi diye okudum😂😂😂 ben de ayni şekilde canım gobusum var şu an ve regl donemi zaten hamile gibi oluyordum sislikten 😅 aynı şeyi düşünüyorum nasıl anlicam diye 😂
Kız git de kahvaltı yap kıyamam hahahaha😂😂 şimdi içimize çekebiliyoruz ya, bebiş çıktığında çekemiyoruz galiba öyle anlarız artık😂😂 tombiklerin derdi diye topic acalım

Merhaba vallahi üşenmeyip anlattığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Size tüp bebek sürecini sormak istiyorum bende 1-2 ay daha olmazsa Kasım sonu aralık gibi tüp bebeğe başlicam çünkü benim amh değerim de 0,83 malesef gerçi ölçüleli nerdeyse 1 sene olacak daha da düşmüş olabilir .Ama asıl merak ettiğim ben yaşadığım şehirde değilde Ankara’da yaptırmak istiyorum tüp bebek sürecinde kaç kez gitmemiz gerekiyor başka şehirde zor olur mu acaba .
Benmde amh düşük daha bir gebelik yok diğer değerler normal doktorlar tüp bebek dediler kafamzin bir köşesinde var ama ne zman başlarız baslarmiyiz başlamazmiyiz onada karar veremedk öyle bekliyoruz 😊

Çoook aminnn 🙏🏻 Yok yok artık kafam rahat, olursa olacak olmazsa kısmet diyorum 🥰 Bence bekle bugün yarın değerlendir canım, zaten daha pik değil pik olunca 3 gün üst üste değerlendirirsin sperm sorunu yoksa ☺️ İyi ki varsın, burası da aynı şekilde gerçekten insanlar dertlerini paylaşıp birbirine destek olunca çok iyi geliyor insanın ruhuna ❤️
Aynen gerçekten ben de aynı şekilde düşünüyorum, böyle birbirimize destek olmamız iyi geliyor insana sen de iyiki varsın 💕🎉 o zaman bugün ara veriyorum yarın ve önümüzde ki üç gün hergün devam edeyim dimi

Test oturmadan çekmişsin canım 15 dakika sonra çek fotosunu bı strip testler anca oturuyor
Dur atayım tekrar , ama bu aldığım gerçekten iyiki bir marka ve hızlı sonuç veren ve daha batırır batırmaz çıktı bu suan attığım testi yapalı 1 saat oldu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba vallahi üşenmeyip anlattığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Size tüp bebek sürecini sormak istiyorum bende 1-2 ay daha olmazsa Kasım sonu aralık gibi tüp bebeğe başlicam çünkü benim amh değerim de 0,83 malesef gerçi ölçüleli nerdeyse 1 sene olacak daha da düşmüş olabilir .Ama asıl merak ettiğim ben yaşadığım şehirde değilde Ankara’da yaptırmak istiyorum tüp bebek sürecinde kaç kez gitmemiz gerekiyor başka şehirde zor olur mu acaba .
tüp bebek sürecini anlattım ama size genel yorum da yapmak istiyorum :) benim yaşım 39 ve Ocak ayında amh değerim 0,06 çıktı. Amaaaa naapmıyoruz bu değerlere hiiç takılmıyoruz. Çünkü örneğin bende bu amh değeri ile hiç yumurta görünmemesini bekliyordu doktorum ama her döngümde 3-4 yumurtam illa ki oluyor. Tüp bebek tedavisi öyle bir sektörleşmiş, iş o kadar ticari boyuta gelmiş ki insan bir anda kendini içinde buluveriyor, ben şuan pişmanım mesela o 2 sürece girdiğim için - ama not düşeyim biz hiç kendimiz deneyemeden amh değerim bu kadar düşük çıkınca dr dedi ki bekleme yaşın da geçiyor tüp bebek yapıcaz. yani ben o yüzden pişmanım aslında -
Neyse, doktor diyor ki vah olmaz öldün bittin her an geç kalıyorsun falan, tamam diyorsun yaa yapın hemen ne gerekiyorsa :) Bir de amh düşük olunca yumurta sayısı az oluyor haliyle, tek tüp bebek tedavisi asla yetmiyor, havuz yapmak gerekiyor birkaç kere tedaviyi alıp yumurta toplatmak gerekiyor. her seferinde o iğneler o hormonlar psikoloji bir alt üst oluyor, mesela ben bayaa kilo da aldım maalesef 8 kilo falan hala da veremedim :/ yani sonuç olarak diyeceğim o ki bak destekleyici her şeyi yap dene, sadece sağlıklı beslenme spor takviye de değil örneğin dedim ya ben prp yaptırdım yumurtalıklarıma. Şimdi damardan glutatyon ve NAD almaya başlamayı düşünüyorum. ay hacamat bile yaptırdım yaaa :))) Yani mümkünse bu bebiş bana doğal yollardan gelsin istiyorum. Bunlar da böyle maliyetli şeyler gibi ama tüp bebekten daha maliyetli asla değil.
gözünü asla korkutmak istemem ama işte tatlı bir süreç değil biz amh düşük olanlar için bu tüp bebek tedavisi. Olmazsa ben de yine de başvurucam mecbur çünkü 40 oluyorum artık hani öyle aylarca denemeye vaktim de yok gerçekten ama inşaaallllaaahhhh gerek kalmayacak ümitliyim :) Umarım senin de gerek kalmaz canım, aklına takılan birşey olursa mutlaka yardımcı olmaya çalışırım.
Canım benim dök dök içini 🙏🙏 Rabbim nasip etsin inşallah. Gün geçtikçe ümitsizlik duygusu ağır basıyor ancak bunun üstesinden gelmek umut etmeye devam etmek için elimden geleni yapıyorum, yapıyoruz 🙏🍀 umarım mucizen gerçekleşir canım
ne kadar güzel yazmışsın, moral oldu canım çok sağol, inşallah hepimizin yüzü gülsün bebişlerimize kavuşalımmm

Selam kızlar bu yeni topikmi?
Ağustos-eylül topiğine ne oldu
A Afratafrac kese görmeye gttınmi?
Yeni hamişler var mı, ayy çok şey kaçırdım🤭
Hamiş olarak benide eklermisin Zumruduanka96 Zumruduanka96
Topik kapanmadı hala açık Eylül sonuna kadar ama kızlar yeni topik açmak istediler.

Ben etiketlemiştim seni aslında daha önce de sormuştun kuzum. Çok şükür kalp atışına kadar duyduk. Her şey yolunda 🥰🧿🙏

o zamaan benim son yorumum senin için de gelsinnnn canım, bir üstte kaldı bak :KK66:
Okudum canm benm ilk değerlere baktrdigimda yaş 39 olunca doktor bana hemen tüp bebek dememişti evt amh düşük ama bu yaşta beklediğimiz bir değer diğer yöntemleri deneyelim en son tüp bebek dedi
Tup bebekte kesin değil o yüzden kararsizmda daha doğrusu tamm tüp bebek madem dedik ama bir türlü başlayamadk birseyler çıktı düzenli olan adetlerim 2 3ay düzensiz oldu eşimin işleri yoğundu vs derken daha baslayamadk 😊

X