💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay ınsallah ya valla ınsallah hepimize dua ediyorum pas geçmeden değerlendiriyoruz sence tutar mı 🥹 yemediğim şey kalmadı , fasülye ceviz badem avokado muz vs dün üzüldüm çıkmadı diye ya
Yaa kıyamam, çok kafana takıp stres yapma olacak inşallahh 🙏🏻 Ben 5 senedir uğraşıyorum ama o kadar çok stres yapıyordum kii sürekli ağlıyordum sonra oluruna bıraktım hiç umursamadım yine olmadı tabi orası ayrı 😂 uzun zamandır ilk defa bu ay tekrardan denemeye karar verdim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🌸 Çok dert etme kendine kafan da rahat olsun olacak inanıyorum 🙏🏻 bir dolu bir boş yapsan aslında sperm sağlığı açısından çok sık olmasını da önermiyorlar ya

Evett 2 güne pik olur sankii önceki testinde çizgi hiç yok vir anda koyulaşmaya başlamış ne güzell 🤩
Aynen canım ama , uyandığımdan beri ikinci idrar ile yaptım sence sorun mu bu ? Hani sabah 10 dan sonra yapın deniliyor ya ben 9 25 lerde yaptım acaba onsan mı direkt koyu çıktı ?

Aynen canım ama , uyandığımdan beri ikinci idrar ile yaptım sence sorun mu bu ? Hani sabah 10 dan sonra yapın deniliyor ya ben 9 25 lerde yaptım acaba onsan mı direkt koyu çıktı ?
Sanmıyorum ya onunla alakalı olduğunu, lh yükselmese koyulaşacağını düşünmüyorum ☺️ Sıvı alımına dikkat ediyor musun peki 1 2 saat öncesinden sıvı alımı olmasın deniliyor ya

Yaa kıyamam, çok kafana takıp stres yapma olacak inşallahh 🙏🏻 Ben 5 senedir uğraşıyorum ama o kadar çok stres yapıyordum kii sürekli ağlıyordum sonra oluruna bıraktım hiç umursamadım yine olmadı tabi orası ayrı 😂 uzun zamandır ilk defa bu ay tekrardan denemeye karar verdim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🌸 Çok dert etme kendine kafan da rahat olsun olacak inanıyorum 🙏🏻 bir dolu bir boş yapsan aslında sperm sağlığı açısından çok sık olmasını da önermiyorlar ya
Amin canım Allah hepimize tez zamanda sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin 💕 ağlama sende gerçi ben de ağladım geçen ay 3 ay olmasına rağmen inşallah ben de inanıyorum Allah razı olsun ben de senin yanındayım 🌺🌺aynen bugün yapmıcam mesela ama işte bir yansan da test böyle çıktı ya acaba bugünde mi yapsam diyorum yoksa beklesem mi diyorum sperm sağlığı için

Sanmıyorum ya onunla alakalı olduğunu, lh yükselmese koyulaşacağını düşünmüyorum ☺️ Sıvı alımına dikkat ediyor musun peki 1 2 saat öncesinden sıvı alımı olmasın deniliyor ya
Aynen dikkat ettim ona
kuşum ınsallah onunla alakalı değildir , 8 saat sonra tekrarlıyım

Kizlar ben bu testlerden bişey anlamadım ya dün siliklesmeye başlamıştı bugün yine koyulasiyor
Eki Görüntüle 3300555
ben 3 aydır ovulasyon testleriyle takipteyim kendimce uzman oldum :) farklı markalar da denedim, laboquick almıştım ilk ay sonra eczanede ne varsa miratech & artımed 5li paketler aldım. ilk ay hiç pik görmedim delirdim :)) meğer geç başlamışım, adetim geldiğinde anladım 14 gün geriye gidince. Sonraki aylar hep yakaladım pikleri. ve farkettim ki sıvı alımıymış saatiymiş farketmiyor, pikse o pik çıkıyor her türlü :) henüz pik olmadığında LH da dalgalanma oluyor yani koyulaştı silikleşti falan çok takılmayın yapmaya devammm. Bir de pkos varsa çok dalgalanma olurmuş, yoksa adetiniz düzenliyse zaten takvime göre aşağı yukarı tutuyor günler. sadece benim kullandığım pepapp te hep 2 gün sonrasını gösteriyor yumurtlamada ama ovulasyon testi ile yakalıyorum. Ha başarılı olamadım henüz ama olsundu takibe devam :)

benim amh çok düşük, yumurtam da çok çok az. daha önce başarısız tüp bebek denemem oldu 2 tane, geçen ay kimyasal oldu. yumurtalık prp yaptırdım, şimdi doğal yolla denemeye devam 2-3 ay, olmazsa bana yine tüp bebek yolları görünür :/ çok uzun yazdım yaaa içimi döktüm gibi oldu sorry

ben 3 aydır ovulasyon testleriyle takipteyim kendimce uzman oldum :) farklı markalar da denedim, laboquick almıştım ilk ay sonra eczanede ne varsa miratech & artımed 5li paketler aldım. ilk ay hiç pik görmedim delirdim :)) meğer geç başlamışım, adetim geldiğinde anladım 14 gün geriye gidince. Sonraki aylar hep yakaladım pikleri. ve farkettim ki sıvı alımıymış saatiymiş farketmiyor, pikse o pik çıkıyor her türlü :) henüz pik olmadığında LH da dalgalanma oluyor yani koyulaştı silikleşti falan çok takılmayın yapmaya devammm. Bir de pkos varsa çok dalgalanma olurmuş, yoksa adetiniz düzenliyse zaten takvime göre aşağı yukarı tutuyor günler. sadece benim kullandığım pepapp te hep 2 gün sonrasını gösteriyor yumurtlamada ama ovulasyon testi ile yakalıyorum. Ha başarılı olamadım henüz ama olsundu takibe devam :)

benim amh çok düşük, yumurtam da çok çok az. daha önce başarısız tüp bebek denemem oldu 2 tane, geçen ay kimyasal oldu. yumurtalık prp yaptırdım, şimdi doğal yolla denemeye devam 2-3 ay, olmazsa bana yine tüp bebek yolları görünür :/ çok uzun yazdım yaaa içimi döktüm gibi oldu sorry
Merhaba vallahi üşenmeyip anlattığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Size tüp bebek sürecini sormak istiyorum bende 1-2 ay daha olmazsa Kasım sonu aralık gibi tüp bebeğe başlicam çünkü benim amh değerim de 0,83 malesef gerçi ölçüleli nerdeyse 1 sene olacak daha da düşmüş olabilir .Ama asıl merak ettiğim ben yaşadığım şehirde değilde Ankara’da yaptırmak istiyorum tüp bebek sürecinde kaç kez gitmemiz gerekiyor başka şehirde zor olur mu acaba .

Bence kendimizi bir toparlasak, sağlıklı beslnemeye ve yürüyüşlere başlayabilriiz. Böylece hamilelikte bile kilo verilebilir. Zaten karbonhidratları azaltıp yemeği çok yiyince ve paketli gıda tüketmeyince gidiyor kilolar. Hiç sıkıtı yapma. Bebişlerimiz iyi olsun yter ki.
Bebişkolar karnınız çıktı mı 😍 tweeetyyy tweeetyyy benim hali hazırda göbüşüm olduğu için çıktığında nasıl anlıcam acaba😂😂

Merhaba vallahi üşenmeyip anlattığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Size tüp bebek sürecini sormak istiyorum bende 1-2 ay daha olmazsa Kasım sonu aralık gibi tüp bebeğe başlicam çünkü benim amh değerim de 0,83 malesef gerçi ölçüleli nerdeyse 1 sene olacak daha da düşmüş olabilir .Ama asıl merak ettiğim ben yaşadığım şehirde değilde Ankara’da yaptırmak istiyorum tüp bebek sürecinde kaç kez gitmemiz gerekiyor başka şehirde zor olur mu acaba .
tabi anlatayım hemen; öncelikle adetinizin 2. günü gidiyorsunuz ilk ve o gün iğneleriniz ilaçlarınız belirleniyor eczaneden alıyorsunuz. iğneleri kendiniz yapıyorsunuz zaten, bir 6 gün falan gitmiyorsunuz doktora daha. Ama 6 günden sonra 2 günde bir çağırıyor kontrole ve yumurtaların istenilen boyuta gelmesini takip ediyor. Yumurtalar yeterince büyüdüğünde çatlatma iğnesi veriyor ve iğneden sonraki 24 saat ya da 36 saat tam hatırlayamadım OPU ya gidiyorsunuz yani yumurta toplatma işlemi. O da genel anestezi ile yapılıyor, aynı esnada eşinizden sprem alınıyor. Kısa bir işlem ama yine de bir yarım gününüz hastanede geçiyor uyudun uyandın kendine geldin çıktın falan.. Yani kısacası doktora gidiliyor illa ki özellikle son günlerde ama başka illerde tedavi alanlar illa ki var. Örneğin şunu da yapabilirsiniz, Ankara'daki doktorda tedavinizi başlatırsınız sonra ilerleyen günlerdeki yumurta takibini bulunduğunuz yerdeki doktor ile yaparsınız. Ankara'daki doktorun sizin bulunduğunuz yerde çalıştığı ya da tanıştığı doktor da olabilir yönlendirebilir. Yani ankaraya ilk reglinizin 2. günü ve sonra OPU günü gidersiniz gibi.. yardımcı olabilmişimdir umarım

Canım benim dök dök içini 🙏🙏 Rabbim nasip etsin inşallah. Gün geçtikçe ümitsizlik duygusu ağır basıyor ancak bunun üstesinden gelmek umut etmeye devam etmek için elimden geleni yapıyorum, yapıyoruz 🙏🍀 umarım mucizen gerçekleşir canım

Evet gene pike doğru gidiyor siz değerlendirmeye devam edin canım
Bugün siliklesti yine canım bakalım artık anlamadığım pik 9 u muydu 12 su mi
Lh hormonunda istikrarli bir koyulasma olmuyor zaten kuzum. Dun siliklesmis ama oncesi de pik degilmis zaten bence piki ya bugun ya yarın goreceksin. Innovitada cok daha koyu oluyor kendini belli ediyor pik olunca
İnnovita kullanıyorum zaten burdan duymuştum bende

Ağzına sağlık vallahi. Benim de düzenlidir 28-30 günde bir olur. Erkenden başladım yapmaya 9 unda gördüm sonra siliklesti 12 bir daha koyulasti bugün yine siliklesti ondan kafam karıştı

Amin canım Allah hepimize tez zamanda sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin 💕 ağlama sende gerçi ben de ağladım geçen ay 3 ay olmasına rağmen inşallah ben de inanıyorum Allah razı olsun ben de senin yanındayım 🌺🌺aynen bugün yapmıcam mesela ama işte bir yansan da test böyle çıktı ya acaba bugünde mi yapsam diyorum yoksa beklesem mi diyorum sperm sağlığı için
Çoook aminnn 🙏🏻 Yok yok artık kafam rahat, olursa olacak olmazsa kısmet diyorum 🥰 Bence bekle bugün yarın değerlendir canım, zaten daha pik değil pik olunca 3 gün üst üste değerlendirirsin sperm sorunu yoksa ☺️ İyi ki varsın, burası da aynı şekilde gerçekten insanlar dertlerini paylaşıp birbirine destek olunca çok iyi geliyor insanın ruhuna ❤️

Bebişkolar karnınız çıktı mı 😍 tweeetyyy tweeetyyy benim hali hazırda göbüşüm olduğu için çıktığında nasıl anlıcam acaba😂😂
Hahaaha sabahlari o kadar aç uyaniyorum ki şu mesajı karnınız aciktı mi diye okudum😂😂😂 ben de ayni şekilde canım gobusum var şu an ve regl donemi zaten hamile gibi oluyordum sislikten 😅 aynı şeyi düşünüyorum nasıl anlicam diye 😂

X