💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayy ben ne ara bu topige gelmisim ya🤣🤣 nereye yazdigimin hic farkinda olmadim basta. Sonra bu sayfa sayilarina ne olmus dedim. Bir baktim yeni bir topik. Zumruduanka96 Zumruduanka96 hayirli olsun canim topigin. Bir de burda deneyelim insallah sen ugurlu gelirsin🤩 sat 2 eylul bat 30 eylul
İnşallah uğurlu gelir balım 🥰

Kızlar adetin 11. Gününe girdim baş ağrım ve diş etleri ağrım var , ayrıetren uçuk çıktı bunlar neden olur 🤔 6.günü ilişkiye girmiştim tutmamıştır herhalde 🥹

Kizlar ben bu testlerden bişey anlamadım ya dün siliklesmeye başlamıştı bugün yine koyulasiyor
IMG_20230913_021601.jpg

Kızlarrrr günaydın size ateş tablomu atıyorum dün çizgiyi cumartesiye çekmişti en son cumartesi değerlendirdim diye sevindim bugün çizgiyi pazara çekti ben kaçırdım mı şimdi
IMG_8968.png

Bana da çok dedi doktor. Kilo vermeden hamile kalamazsın dedi pcos olduğu için. Yoksa hiçbir sorun yok diyordu. Ben de stresten hep yedim hep yedim. 73 ile hamile kaldım ben de 🥲
Bence kendimizi bir toparlasak, sağlıklı beslnemeye ve yürüyüşlere başlayabilriiz. Böylece hamilelikte bile kilo verilebilir. Zaten karbonhidratları azaltıp yemeği çok yiyince ve paketli gıda tüketmeyince gidiyor kilolar. Hiç sıkıtı yapma. Bebişlerimiz iyi olsun yter ki.

Kuzum sen ne yaptin? Nasil gecti islem? Iyi hissediyor musun kendini?
Canım teşekkür ederimm 🙏😍 iyiyim kuzum, iğnenin biraz etkisi devam ediyor yumurtalık hissiyatı ve bel sızlaması gibi ama onlar da ufak şeyler. Artık üçüncü olduğu için sanırım çok daha iyiydim tecrübeliydim 🙏 umarım bu sefer bebişim göbüşümdedir. ♥️

X