💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün adet oldum bu yazdığın yazdı umut oldu bana kuzum herşeyden ümidimi kesmiştim

Tamam canım dediğin gibi yapayım. Benimki dikenleri görünce içmem dedi ama böyle oluyormuş deyince mecbur kabul etti. Bakalım önümüzdeki maçlarda göreceğiz randıman alıp alamadığımızı
Sende içebilirsin bu arada ama ben içemiyorum bunu ağır geldi çakşır daha iyiydi

@Afratafrac sen de testime bakar misin? Bu testin uzmani sensin ne de olsa aslinda cok guveniyorum bu teste ama daha once uc gunden once pozitif gormedigim icin suan adetime 6 gun varken boyle cikardi yanlis olma ihtimali var mi
Canım bat a kaç var ? Ve testin markasını yazar MSI’ın . Tebrik ederim sağlıkla al kucağına

Merhaba hamilelik planliyoruz bu ayi da degerlendirdim pcosluyum sogan kuru yaptim adetim yarin normalde kasik agrimi ona yoruyorum icimden kahverengi garip bisey dustu iyi bisey mi korkmalimiyim basina gelen varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…