💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaa o kadar mutlu oldu ki canım benim 😍 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşAllah 😍🤲🏻 Senle hikayelerimiz aynı olduğu için iyice umutlandım🥹
Yaa allah razi olsun 🥺 inanir misin kac kere hesabimi kapatmayi dusunmusumdur kafaya takmiyim takinti olmasin diye ama seni cok merak ediyorum hamile kaldigini gormeyi o kadar cok sabirsizlikla bekliyorumki insallah en kisa zamanda hayirlisiyla goruruz de bebisini bu sefer saglikla kucagina alirsin🤲🌸

Benim kasıklarda öyle valla bir böyle bir ağrı sanki ağırlık var gibi karnimda düşünmek vücudumu dinlemek istemiyorum ama olmuyor geçen ay hiç dinlemedim amanyine negatif oldu
Kısmet kuzum biz ne deseler boşa Allahım nasip edecek en kısa zamanda inşallah🙏

edahandro edahandro bazı sitelerde suyla beraber kaynatın diyor ama ben bi sayfa da kaynatınca bitkiyi öldürdüğünü görmüştüm o yüzden demleme yapıyorum🙏 Bizimki hala devam spor yaparken bunun hapını kullanıyormuş o yüzden alışık 😅
Tamam canım dediğin gibi yapayım. Benimki dikenleri görünce içmem dedi ama böyle oluyormuş deyince mecbur kabul etti. Bakalım önümüzdeki maçlarda göreceğiz randıman alıp alamadığımızı 😅

Yaa allah razi olsun 🥺 inanir misin kac kere hesabimi kapatmayi dusunmusumdur kafaya takmiyim takinti olmasin diye ama seni cok merak ediyorum hamile kaldigini gormeyi o kadar cok sabirsizlikla bekliyorumki insallah en kisa zamanda hayirlisiyla goruruz de bebisini bu sefer saglikla kucagina alirsin🤲🌸
Dualarında bende olayım bebeğim İnşAllah bana da nasip olur hemen arkandan güzel haberimi verebileyim 🥰🤲🏻 Sağlıkla kucağımıza alabilelim İnşAllah 🤲🏻

Öne işe yarıyormuş kız siz bu adamlara ne yaptınızda neverseniz yiyip içiyo benimkine asla veremiyorum ya adam takmış redbul içip duruyo günde 3 tane enerji veriyomuş 😂
Çoban çökerten 🤣🤣🤣 benimki de içmeyecekti de iki günde bire ikna ettim şimdi.. zaten yararlı birşey içemiyor bu erkek çocukları 🤣🤣 benimki kahve bağımlısı. Herşeyin fazlası zarar

Ben de öyle diyordum canım ama son adet tarihine göre hesaplıyor 4 hafta diyor şu an
Aynen kuzum doğru sat dikkate alınıyor sağlıkla gelsin inşallah .
Çıktı canimmmm

14.63 adetime daha var 28 i idi

Amin inşallah

❤️
kuzum bat 28 Eylül mü ? Bu dönemde belli
Oluyor mu ya varsa bizde baktıralım . Çok tebrik ederim bitanem

Dualarında bende olayım bebeğim İnşAllah bana da nasip olur hemen arkandan güzel haberimi verebileyim 🥰🤲🏻 Sağlıkla kucağımıza alabilelim İnşAllah 🤲🏻
Amin amiin.Cok kez dua ederken adini da bizzat andim valla insallah hamileysem bundan sonra daha cok ederim hamilenin duasi kabul olur derler ya . Rabbim tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin insallah🥰🥰

Hesapta mı cezalıydım bilmiyorum canım bişey yapmadım cezalık ☺️ adet oldum valla çok inanmıştım artık inanmışsam belirtilere , senin nasıl gidiyor hamilelik 😍
Olsun sonuçta geri geldin, yeni ay yeni umutlarla tam gaz devam😍
İyiyim kuzum ben de keseyi gördüm kalp atışına gün sayıyorum🥰

X