💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

edahandro edahandro bazı sitelerde suyla beraber kaynatın diyor ama ben bi sayfa da kaynatınca bitkiyi öldürdüğünü görmüştüm o yüzden demleme yapıyorum🙏 Bizimki hala devam spor yaparken bunun hapını kullanıyormuş o yüzden alışık 😅
edahandro edahandro her demleme yaptığında dikenlerden de atmış ol muhakkak içine

Ahahahha😂 tüh ya aklıma gelseydi söylerdim 😂 tabi canım anladığım kadarıyla yardımcı olurum. Ff app daha anlaşılır aslında onu neden kullanmıyorsun
Ya kuzum gec uyandim duruma. Buna da kaydetmeye baslamis bulundum😄😄 uygulama olarak femometeri seviyorum aslinda ama ates konusunu ff appta da anlayamayabilirim. Cunku konuya yabanciyim henüz. Insallah cok da iyi ogrenmeden bu islerden yakami kurtaririm ya. Valla sıkıldım artik yeni biseyler ogrenmekten🤣🤣

Kızlar sizce varmı bişi 🥹
gözlerim mi oyun oynuyo , yoksa görmek istediğim için mi bilemedim 🤷

image.jpg

@Afratafrac sen de testime bakar misin? Bu testin uzmani sensin ne de olsa☺️ aslinda cok guveniyorum bu teste ama daha once uc gunden once pozitif gormedigim icin suan adetime 6 gun varken boyle cikardi yanlis olma ihtimali var mi🥹
Hcg artışı farklı olabilir canım her hamilelikte bir olmaz. ne güzel erknden öğrenmişsin işte sağsağlim al kucağına bebişi tebrik ederim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    170,1 KB · Görüntüleme: 60
X